О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 января 2012 года № 3-4-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 мая 2013 года № 04-13/76).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20.05.2013 № 04-13/76).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2 570 141,2 тыс.тенге;
в том числе:
налоговые поступления 1 611 314 тыс.тенге;
неналоговые поступления 1 661,3 тыс.тенге;
поступления от продажи основного
капитала 9 100 тыс.тенге;
поступления трансфертов 948 065,9 тыс.тенге;
2) затраты 2 957 796,0 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13 350 тыс.тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 14 562 тыс.тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 212 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами 0 тыс.тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тыс.тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) -401 004,8 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 401 004,8 тыс.тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 13.02.2012 № 8; от 07.05.2012 № 20; от 08.08.2012 № 28; от 29.10.2012 № 37; от 26.11.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на бензин и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятий отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;
доходы от коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
другие неналоговые поступления в районный бюджет;
поступления от продажи основного капитала, то есть деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.

2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 3-4-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 мамырдағы № 04-13/76 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 20.05.2013 № 04-13/76 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер 2 570 141,2 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 611 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 661,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер 9 100 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 948 065,9 мың теңге;
2) шығындар 2 957 796,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 13 350 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 14 562 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 212 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын
операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -401 004,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 401 004,8 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.13 № 8; 2012.05.07 № 20; 2012.08.08 № 28; 2012.10.29 № 37; 2012.11.26 № 46 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне есептелсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
бензинге және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түсетін түсімдер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелермен ұйымдастырылатын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшалар түсімдері;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерінің салатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулары;
аудан бюджетіне түсетін салыққа жатпайтын басқа түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, яғни аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан түскен ақшалар;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" установлено:
1) минимальный размер заработной платы – 17 439 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1 618 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 17 439 тенге.
4. В соответствии с пунктом 10 решения сессии областного маслихата № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 7 декабря 2011 года предусмотрены на 2012 год субвенции, передаваемые из областного бюджета в районный бюджет в сумме 647 342 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
33 755 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
17 860,9 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержке специалистов;
23 878 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5 694 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
3 982 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
12 054 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования;
803 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интелектуальные школы".
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.05.2012 № 20; от 29.10.2012 № 37; от 26.11.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, реализуемых по следующим направлениям:
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 3 806 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 13.02.2012 № 8 (вводится в действие с 01.01.2012).

3. Қазақстан Республикасының "2012-2014 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 17 439 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1618 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы 17 439 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
4. Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 434 шешімінің 10 тармағына сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 647 342 мың теңге сомасында көзделген.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері түскені ескерілсін:
эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 33 755 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 17 860,9 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 23 878 мың теңге;
Қазақстан Республикасында Білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 5 694 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 3 982 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 12 054 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 803 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 5 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.05.07 № 20; 2012.10.29 № 37; 2012.11.26 № 45 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6. Мынадай бағыттары бойынша іске асырылатын, 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға ықпал ету жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселесін шешуге 3 806 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.13 № 8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

7. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 25220 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
14 545 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
исключен - решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.05.2012 № 20 (вводится в действие с 01.01.2012).
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 - 15500 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.05.2012 № 20; от 29.10.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:
1 541 тысяч тенге на организацию работы по выдаче разовых талонов;
исключен - решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 13.02.2012 № 8 (вводится в действие с 01.01.2012).
8 893 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
3 378 тысяч тенге проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
21 675 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения;
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов - 71 тысяч тенге;
Строительство и реконструкция объектов образования - 1000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 13.02.2012 № 8; от 07.05.2012 № 20; от 29.10.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 4000 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить бюджетные программы аульных (сельских) округов на 2012 год, согласно приложению 5.

7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыруға 25 220 мың теңге қаражат түскені ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 14 545 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.05.07 № 20 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға – 15500 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.05.07 № 20; 2012.10.29 № 37 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
біржолғы талондарды беру бойынша жұмысты ұйымдастыру 1541 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.13 № 8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 8893 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 3 378 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 21 675 мың теңге;
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 71 мың теңге;
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға - 1000 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.13 № 8; 2012.05.07 № 20; 2012.10.29 № 37 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 4000 мың теңге болып бекітілсін.
11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

803,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 854,0
9
Прочие услуги в области образования
216 131,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
180 681,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
180 681,2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
35 450,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
9 200,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
20 668,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 982,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 600,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 962,0
2
Социальная помощь
137 330,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
137 330,0
002
Программа занятости
54 354,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 602,0
005
Государственная адресная социальная помощь
42,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 071,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 529,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 782,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
802,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 148,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 632,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
19 632,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 232,0

803,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
11 854,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
216 131,2
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180 681,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
180 681,2
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 450,0
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 200,0
010
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20 668,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 982,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156 962,0
2
Әлеуметтiк көмек
137 330,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137 330,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
54 354,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 602,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
42,0
006
Тұрғын үй көмегі
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 071,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 529,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 782,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
802,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 148,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 632,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 632,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 232,0