О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 апреля 2011 года № 3-5-129. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 182.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 182.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (Зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-124 опубликовано 25 января 2011 года в газете "Иргиз") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 035 979" заменить цифрами "2 061 398";
цифры "1 862 485" заменить цифрами "1 887 904";
в подпункте 2):
цифры "2 062 263,3" заменить цифрами "2 087 730,3";
в подпункте 3):
цифры "13 590" заменить цифрами "13 971,9";
цифры "14 243" заменить цифрами "14 624,9";
в подпункте 5):
цифры "-39 874,3" заменить цифрами "-40 304,2";
в подпункте 6):
цифры "39 874,3" заменить цифрами "40 304,2";
в пункте 6:
в втором абзаце цифры "23 464" заменить цифрами "27 474";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций-11 571 тыс.тенге".
и дополнить пунктом 6-1) следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 8 988 тыс. тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района".
в пункте 8:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на организацию работы по выдаче разовых талонов – 850 тыс. тенге".

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде № 3-5-129 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 182 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 182 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Ырғыз газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 035 979" деген сандар "2 061 398" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 862 485"деген сандар "1 887 904" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 062 263,3" деген сандар "2 087 730,3" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"13 590" деген сандар "13 971,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 243" деген сандар "14 624,9" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-39 874,3" деген сандар "-40 304,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"39 874,3" деген сандар "40 304,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
екінші абзацтағы "23 464" деген сандар "27 474" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға- 11 571 мың теңге";
және мынадай мазмұндағы 6-1) тармақпен толықтырылсын:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға жалпы сомасы 8 988 мың теңге облыстық бюджет арқылы республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".
8-тармақта:
мынадай мазмүндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"бір жолғы талон беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыруға- 850 мың теңге".