О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 27 июля 2011 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2011 года № 3-5-140. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 182.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Иргизского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 182.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 149 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (Зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-124 опубликовано 25 января 2011 года в газете "Иргиз") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "2 110 375,4" заменить цифрами "2 114 875,4";
цифры "1 936 881,4" заменить цифрами "1 941 381,4";
в подпункте 2):
цифры "2 125 707,7" заменить цифрами "2 130 207,7";
в пункте 6 дополнить новым абзацем следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі № 179 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 тамызда № 3-5-140 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 182 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 182 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 149 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Ырғыз газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"2 110 375,4" деген сандар "2 114 875,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 936 881,4" деген сандар "1 941 381,4" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2 125 707,7" деген сандар "2 130 207,7" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:

6 840,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
263,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
84 478,0
01
Сельское хозяйство
12 173,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9 810,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 250,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
560,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
2 363,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2 363,0
02
Водное хозяйство
38 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
38 000,0
025
Развитие системы водоснабжения
38 000,0
06
Земельные отношения
6 831,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 831,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 331,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500,0
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 474,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
27 474,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27 474,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 303,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 303,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 303,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 303,0
12
Транспорт и коммуникации
28 620,0
01
Автомобильный транспорт
28 620,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
514,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
514,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

6 840,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
263,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
84 478,0
01
Ауыл шаруашылығы
12 173,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9 810,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 250,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
560,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
2 363,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2 363,0
02
Су шаруашылығы
38 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38 000,0
025
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
38 000,0
06
Жер қатынастары
6 831,0
463
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 831,0
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 331,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
500,0
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
27 474,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
27 474,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27 474,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 303,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 303,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 303,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 303,0
12
Көлiк және коммуникация
28 620,0
01
Автомобиль көлiгi
28 620,0
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
514,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
514,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі