О наименовании улиц сел Курлыс, Жаныс би, Шенбертал Кызылжарского сельского округа
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 27 июля 2011 года № 3-5-138
Сноска. В заголовке решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменены словами "ауылдық", "ауылдарының" решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 15.02.2017 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селоларының", "селосының" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылдарының", "ауылының" решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 29.12.2014 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протоколов собрании жителей сел Курлыс, Жаныс би, Шенбертал Кызылжарского сельского округа РЕШАЮ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам населенных пунктов Кызылжарского сельского округа:
1) улицам села Курлыс:
улица Конкана Кулмырзина;
улица Абылхайыр хана;
улица Байжана Белесова;
улица Кияса Сарсенбаева;
улица Лайыка Шокпарова;
улица Симака Енсегенова;
улица Амангелди Бимуратова;
улица Байказак батыра;
улица Кожа Измаганбета;
улица Жаныс би;
улица Мейрхан Токешова;
улица Байузак Ермекбаева.
2) улицам села Жаныс би:
улица Уксикбая Ашанбаева;
улица Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл;
улица Достық.
3) улицам села Шенбертал:
улица Бейбітшілік;
улица Астананың 10 жылдығы;
улица Саймаганбет Садирбаева;
улица Колганат Токбаева.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа А. Избасаровой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа А. САРИН

Қызылжар ауылдық округі Құрылыс, Жаныс би, Шеңбертал ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар селолық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде № 3-5-138 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 15.02.2017 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селоларының", "селосының" сөзі "ауылдық", "ауылдарының", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 29.12.2014 № 23 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Қызылжар ауылдық округі Құрлыс, Жаныс би, Шеңбертал ауылдарының тұрғындары жиналыстарының хаттамаларына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Қызылжар ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Құрлыс ауылының көшелеріне:
Қонқан Құлмырзин көшесі;
Әбілхайыр хан көшесі;
Байжан Белесов көшесі;
Қияс Сәрсенбаев көшесі;
Лайық Шоқпаров көшесі;
Симақ Еңсегенов көшесі;
Амангелді Бимұратов көшесі;
Байқазақ батыр көшесі;
Қожа Ізмағанбет көшесі;
Жаныс би көшесі;
Төкешов Мейірхан көшесі;
Байұзақ Ермекбаев.
2) Жаныс би ауылының көшелеріне:
Өксікбай Ашанбаев көшесі;
Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі;
Достық көшесі.
3) Шеңбертал ауылының көшелеріне:
Бейбітшілік көшесі;
Астананың 10 жылдығы көшесі;
Саймағанбет Сәдірбаев көшесі;
Қолғанат Тоқбаев.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы А. Ізбасароваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі А. САРИН