О наименовании улиц сел Куйлыс, Каракол Таупского сельского округа
Решение акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 4 июля 2011 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 27 июля 2011 года № 3-5-136
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селосының", "селолық", "селолары", "селоларының" заменены соответственно словами "ауылының", "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының" - решением акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 29.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и протоколом собраний жителей населенных пунктов Куйлыс, Караколь № 4, № 5 от 15 июня 2011 года аким Таупского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам населенных пунктов Таупского сельского округа:
1) улицам села Куйлыс:
улица Нуртуяк Жаманшин;
улица Шаяхмет Асатов;
улица Отебай Канахин;
улица Айтеке би;
улица Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20жыл;
улица Иргиз;
2) улицам села Караколь:
улица Бибітшілік.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Т.Каражановой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Таупского сельского округа: К. ТЛЕУЖАНОВ

Тәуіп ауылдық округінің Құйлыс, Қаракөл ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп селолық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде № 3-5-136 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық", "селолары", "селоларының" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық", "ауылдары", "ауылдарының" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округі әкімінің 29.01.2015 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Құйлыс, Қаракөл ауылдары тұрғындарының 2011 жылғы 15 маусымдағы жиналыстарының № 4, № 5 хаттамаларына сәйкес Тәуіп ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тәуіп ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Құйлыс ауылының көшелеріне:
Нұртұяқ Жаманшин көшесі;
Шаяхмет Асатов көшесі;
Өтебай Қанахин көшесі;
Әйтеке би көшесі;
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі;
Ырғыз көшесі.
2) Қаракөл ауылының көшелеріне:
Бейбітшілік көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы Т.Қаражановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тәуіп ауылдық округінің әкімі К. ТІЛЕУЖАНОВ