О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 26 июля 2011 года № 294. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 16 августа 2011 года № 3-6-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и в целях реализации решения областного маслихата от 13 июля 2011 года № 390 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 243 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "2 519 461,7" заменить цифрами "2 511 717",
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 114 446,7" заменить цифрами "2 106 702";
в подпункте 2):
затраты цифры "2 575 678,4" заменить цифрами "2 567 933,7".
2) в пункте 6:
в абзаце 1 цифры "11 950" заменить цифрами "12 391".
3) в пункте 8 дополнить абзацем 6 следующего содержания:
"4500 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020"
4) в пункте 9:
в абзаце 1 цифры "10 318" заменить цифрами "9 875".
в абзаце 4 цифры "50 000" заменить цифрами "49 844".
в абзаце 6 цифры "234 019" заменить цифрами "205948".
в абзаце 8 цифры "135,7" заменить цифрами "120".
Дополнить абзацем 9 следующего содержания:
"16 000 тысяч тенге - на подготовку к отопительному сезону

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 294 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 тамызда № 3-6-124 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3-6-114 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер "2 519 461,7" саны "2 511 717" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 114 446,7" саны "2 106 702" санымен алмастырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар "2 575 678,4" саны "2 567 933,7" санымен
алмастырылсын;
2) 6 тармақта:
1 қайырмадағы "11 950" саны "12 391" санымен алмастырылсын.
3) 8 тармақ келесідей мазмұндағы 6 қайырмамен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға – 4500 мың теңге"
4) 9 тармақта:
1 қайырмадағы "10 318" саны "9 875" санымен алмастырылсын.
4 қайырмадағы "50 000" саны "49 844" санымен алмастырылсын.
6 қайырмадағы "234 019" саны "205948" санымен алмастырылсын.
8 қайырмадағы "135,7" саны "120" санымен алмастырылсын.
Келесідей мазмұндағы 9 қайырмамен толықтырылсын: