О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20 октября 2011 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2011 года № 3-6-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV в целях реализации решения областного маслихата от 12 октября 2011 года № 413 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 243 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "2 511 717" заменить цифрами "2 468 041,6",
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "376 385" заменить цифрами "334 418";
неналоговым поступлениям цифры "24 970" заменить цифрами "69 221";
поступлениям от продажи основного капитала цифры "3 660" заменить цифрами "1 376";
поступлениям трансфертов цифры "2 106 702" заменить цифрами "2 063 026,6";
в подпункте 2):
затраты цифры "2 567 933,7" заменить цифрами "2 524 258,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-73129,7" заменить цифрами "-84046,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "73129,7" заменить цифрами "84 046,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "16913" заменить цифрами "27 830";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "17804" заменить цифрами "28 721";
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры "2 920,5" заменить цифрами "3 248";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 324 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 қарашада № 3-6-129 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 "2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін іске асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерде № 3-6-114 болып Мемлекеттік тізілімде тіркеуден өткен, аудандық Қарғалы газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 4-5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер "2 511 717" деген сандары "2 468 041,6" сандарымен
ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдері "376 385" сандары "334 418" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері "24 970" сандары "69 221" деген сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "3 660" сандары "1 376" деген сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "2 106 702" сандары "2 063 026,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар "2 567 933,7" деген сандары "2 524 258,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-73 129,7" сандары "-84 046,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "73 129,7" сандары "84 046,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру "16 913" сандары "27 830" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді "17 804" сандары "28 721" сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
5 азат жолы бөлігінде:
"2 920,5" сандары "3 248" сандарымен ауыстырылсын;