Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 18 октября 2011 года № 404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2011 года № 3-9-153. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 июня 2016 года № 236
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30.06.2016 № 236.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в организациях и предприятиях независимо от форм собственности в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 18 марта 2010 года № 221 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоспособных инвалидов" (Зарегистрированое в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-121 и опубликованное в газете "Мугалжар" № 20 от 12 мая 2010 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аккул Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Шангутов С.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 404 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 3-9-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 236 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 30.06.2016 № 236 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне қарамастан кәсіпорындар мен ұйымдарда мүгедектерге, жалпы жұмыс орындарынан 3 пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 221 "Жұмыс істеуге қабілеті бар мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-9-121 нөмірімен тіркелген және 2010 жылғы 12 мамырындағы "Мұғалжар" газетінде № 20 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі С. Шаңғұтов