О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 30 марта 2011 года № 255. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 14 апреля 2011 года № 3-10-146. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решения областного маслихата от 14 марта 2011 года № 365 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» районный маслихат
РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137 и опубликованное в газетае «Темир» № 3 от 21 января 2011 года, следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 861 494» заменить цифрами «2 923 682», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «827 709» заменить цифрами «889 897»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 981 864,8» заменить цифрами «3 044 048,4»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «16 023» заменить цифрами «16 027,4», в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «16 023» заменить цифрами «16 027,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «134 493,8» заменить цифрами «134 498,2».
2) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «26 124» заменить цифрами «31 353»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«15 274 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
3) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение деятельности центров занятости в общей сумме 10 085 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района»;

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 255 шешімі. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 3-10-146 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы», нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда «Темір» газетінің № 3 жарияланған № 214 шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «2 861 494» деген цифрлар «2 923 682» деген цифрлармен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«827 709» деген цифрлар «889 897» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«2 981 864,8» деген цифрлар «3 044 048,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру
«16 023» деген цифрлар «16 027,4» деген цифрлармен алмастырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«16 023» деген цифрлар «16 027,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«134 493,8» деген цифрлар «134 498,2» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«26 124» деген цифрлар «31 353» деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 15 274 мың теңге»;
3) 9-1 тармақпен мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге сомасы 10 085 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін. Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады».

4) в пункте 11:
в части абзаца 1:
цифры «20 000» заменить цифрами «50 000»;
5) пункт 12 дополнить абзацем следующего содержания:
«на организацию работы по выдаче разовых талонов – 1 600 тысяча тенге».
2. Приложение № 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                       Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Н.НУРБАЙКОС                            Н.УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 255 от 30 марта 2011 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Категория
Уточненный бюджет на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

4) 11 тармақта
1 абзацтың бөлігінде
«20 000» деген цифрлар «50 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта келесі мазмұндағы абзацпен толтырылсын:
«біржолғы талондарды беру жұмыстарын ұйымдастыруға – 1 600 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімде № 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
енгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                    хатшысы:
Н.НҰРБАЙҚОС                           Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 255 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
2011 ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер