О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 8 апреля 2011 года № 3-11-88. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 51).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 51).
В соответствии с пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9 и подпункта 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы", (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-11-83, опубликованное в газете "Ойыл" от 1 и 8 февраля 2011 года за № 5,6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 305 206 " заменить цифрами "2 361 144",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 130 546" заменить цифрами "2 186 484";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 342 794,5" заменить цифрами "2 398 581,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "18 694" заменить цифрами "17 597,7",
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "18 694" заменить цифрами "18 844,7",
2) в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры "25 846" заменить цифрами "32 416";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"11 172" тысяча тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учетилям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 7 846 тысяч тенге;
3) в пункте 11:
в части абзаца 1:
цифры "67 283" заменить цифрами "97 283";
в части абзаца 3:
цифры "16 667" заменить цифрами "46 667";
4) в пункте 13:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на организацию работы по выдаче разовых – 350 тысяча тенге".
5) приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 258 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 сәуірде № 3-11-88 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 51 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.05.30 № 51 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-83 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 және 8 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5,6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 305 206" деген цифрлар "2 361 144" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 130 546" деген цифрлар "2 186 484" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 342 794,5 " деген цифрлар "2 398 581,8" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"18694" деген цифрлар "17597,7" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"18694" деген цифрлар "18844,7" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 6 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"25 846" деген цифрлар "32 416" деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 11 172 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына жалпы сомасы – 7 846 мың теңге;
5) 11 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"67 283" деген цифрлар "97 283" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"16 667" деген цифрлар "46 667" деген сандармен ауыстырылсын;
6) 13 тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бір жолғы талондар беру жұмыстарын ұйымдастыруға -350 мың теңге";
7) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.