О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 20 апреля 2011 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 апреля 2011 года № 3-11-90. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 51).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 51).
В соответствии с пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9 и подпункта 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы", (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-11-83, опубликованное в газете "Ойыл" 1 и 8 февраля 2011 года № 5, 6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 361 144" заменить цифрами "2 603 662,2",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 186 484" заменить цифрами "2 429 002,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 398 581,8" заменить цифрами "2 641 100";
2) в пункте 10:
в части абзаца 1:
цифры "76 313" заменить цифрами "200 313";
в части абзаца 2:
цифры "43 404" заменить цифрами "93 404";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"42 698 тысяча тенге на развития обьектов культуры";
3) в пункте 11:
в части абзаца 1:
цифры "97 283" заменить цифрами "82 283";
в части абзаца 3:
цифры "46 667" заменить цифрами "31 667";
4) в пункте 12:
цифры "253 674" заменить цифрами "267 496";
5) в пункте 13:
цифры "13 437" заменить цифрами "14 199";
6) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 5.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
Ж.Имангалиев
Б. Бисекенов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 апреля 2011 года № 270
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. Поступления

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 270 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-11-90 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 51 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.05.30 № 51 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-83 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 және 8 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5, 6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 361 144" деген цифрлар "2 603 662,2" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 186 484" деген цифрлар "2 429 002,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 398 581,8" деген цифрлар "2 641 100" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"76 313" деген цифрлар "200 313" деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"43 404" деген цифрлар "93 404" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мәдениет обьектілерін дамытуға 42 698 мың теңге";
3) 11 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"97 283" деген цифрлар "82 283" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"46 667" деген цифрлар "31 667" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 12 тармақта:
"253 674" деген цифрлар "267 496" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 13 тармақта:
"13 437" деген цифрлар "14 199" деген сандармен ауыстырылсын;
6) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшасы осы шешімдегі 1, 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
хатшысы:
Ж.Иманғалиев
Б.Бисекенов
Аудандық мәслихатының 2011 жылғы
20 сәуірдегі № 270 шешіміне
№ 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Түсімдер