О внесении изменений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 319. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 22 декабря 2011 года N 2-1-152. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 236, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 245, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-1-140, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 14 апреля 2011 года N 17), в решение Талдыкорганского городского Маслихата от 13 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 251, зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-1-141, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 апреля 2011 года N 19), в решение Талдыкорганского городского Маслихата от 18 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 272, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 июля 2011 года за N 2-1-144, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 июля 2011 года N 32), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 20 октября 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 294, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-1-148, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 4 ноября 2011 года N 46), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 ноября 2011 года "О внесении изменений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 300, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 ноября 2011 года за N 2-1-149, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 25 ноября 2011 года N 49) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 319 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 желтоқсанда N 2-1-152 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпанындағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 236 (2011 жылғы 28 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 245 (2011 жылғы 8 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 251 (2011 жылғы 21 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 19 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 (2011 жылғы 25 шілдедегі Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-144 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 шілдедегі N 32 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 294 (2011 жылғы 25 қазандағы Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-148 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы N 46 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық Мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 300 (2011 жылғы 18 қарашадағы Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-149 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 25 қарашадағы N 49 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

"1) Доходы" цифру "14497935" заменить на цифру "14810935";
"налоговым поступлениям" цифру "1064997" заменить на цифру "1041339";
"неналоговым поступлениям" цифру "78652" заменить на цифру "88303";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "115035" заменить на цифру "129042";
"поступлениям трансфертов" цифру "13239251" заменить на цифру "13552251";
"целевые трансферты на развитие" цифру "4328547" заменить на цифру "4641547";
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "305000" заменить на цифру "618000", в том числе "приобретение финансовых активов" цифру "305000" заменить на цифру "618000".
в пункте 5 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "257602" заменить на цифру "267243";
"оборона" цифру "1268875" заменить на цифру "1268685";
"общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности" цифру "77777" заменить на цифру "77673";
"учреждений образования" цифру "4045679" заменить на цифру "4039872";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "624529" заменить на цифру "624262";
"жилищно – коммунального хозяйства" цифру "6338849" заменить на цифру "6341987";
"культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "307502" заменить на цифру "307022";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "68756" заменить на цифру "69056";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "118902" заменить на цифру "119559";
"транспорт и коммуникации" цифру "1484077" заменить на цифру "1475318";
"прочие" цифру "147471" заменить на цифру "149342".
2.Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной 45 сессии,
секретарь городского маслихата             М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского отдела
экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства                      Маженов Кайрат Рысханович
21 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений
в решение от 15.12.2010 года N 212
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 21 декабря 2011 года N 319
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 15 декабря 2010 года N 212
Бюджет г.Талдыкорган на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) "Кірістер" "14497935" саны "14810935" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "1064997" саны "1041339" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "78652" саны "88303" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "115035" саны "129042" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "13239251" саны "13552251" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "4328547" саны "4641547" санына ауыстырылсын;
4) "қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "305000" саны "618000" санына ауыстырылсын, оның ішінде "қаржы активтерін сатып алу" "305000" саны "618000" санына ауыстырылсын;
5 тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "257602" саны "267243" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" "1268875" саны "1268685" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" "77777" саны "77673" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру" "4045679" саны "4039872" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "624529" саны "624262" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "6338849" саны "6341987" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" "307502" саны "307022" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "68756" саны "69056" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "118902" саны "119559" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" "1484077" саны "1475318" санына ауыстырылсын;
"басқалар" "147471" саны "149342" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
45 сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
21 желтоқсан 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 319 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2011 жылғы бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
АТАУЫ
I. Кірістер