О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капчагай на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Капчагай Алматинской области от 15 июля 2011 года N 264-55. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-2-121. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года N 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 1-2 (120) от 7 января 2011 года, N 3 (121)от 14 января 2011 года, N 4 (122) от 21 января 2011 года); с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 21 февраля 2011 года N 254-52 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года N 2-2-116, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 10 (128) от 4 марта, N 11 (129) от 11 марта, N 12-13 (131) от 18 марта 2011 года, N 14 (132) от 31 марта 2011 года); с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 18 марта 2011 года N 256-53 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-2-118, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 15 (133) от 7 апреля, N 16 (134) от 14 апреля 2011 года), с изменениями, внесенными решением городского маслихата от 15 апреля 2011 года N 258-54 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года N 2-2-120, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 18 (136) от 28 апреля 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
по строке 1) "доходы" цифру "4454993" заменить на цифру "4266623";

"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 264-55 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылдың 28 шілдеде N 2-2-121 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-ІҮ Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы 1-2 (120) нөмірінде, 14 қаңтардағы 3 (121)-нөмірінде, 21 қаңтардағы 4 (122) нөмірінде жарияланған); "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 ақпанындағы N 254-52 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2011 жылғы 4 наурыздағы 10 (128), 11 наурыздағы 11 (129), 18 наурыздағы 12-13 (131) нөмірлерінде жарияланған); "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы N 256-53 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 31 наурызда 2-2-118 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі 15 (133), 14 сәуірдегі 16 (134) нөмірлерінде жарияланған), "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 258-54 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 25 сәуірде 2-2-120 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі 18 (136) нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта:
"1) кірістер" деген жолдағы "4454993" саны "4266623" санына ауыстырылсын;

по строке "налоговым поступлениям" цифру "848200" заменить на цифру "890282";
по строке "неналоговым поступлениям" цифру "31400" заменить на цифру "27700";
по строке "поступлениям от продажи основного капитала" цифру "182000" заменить на цифру "184300";
"поступлениям официальных трансфертов" цифру "3393393" заменить на цифру "3164341".
2) "расходы" цифру "4486482" заменить на цифру "4298112".
в пункте 4:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "125337" заменить на цифру "124899";
по строке "образование" цифру "1774679" заменить на цифру "1597079";
по строке  "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "135351" заменить на цифру "142506";
по строке  "жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2128542" заменить на цифру "2110075";
по строке "промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность" цифру "10092" заменить на цифру "11072".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Василий Васильевич Казначеев
Секретарь городского
маслихата                                  Кайрат Нураханович Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Капчагай"                           Бахтияр Тастанович Токсеитов
15 июля 2011 года
Приложение 1
к решению
городского маслихата
от 15 июля 2011 года N 264-55
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48"О городском бюджете
города Капшагай

"салықтық түсімдер" деген жолдағы "848200" саны "890282" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "31400" саны "27700" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "182000" саны "184300" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолдағы "3393393" саны "3164341" санына ауыстырылсын.
"2) шығыстар" деген жолдағы "4486482" саны "4298112" санына ауыстырылсын.
4-тармақта:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" деген жолдағы "125337" саны "124899" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жолдағы "1774679" саны "1597079" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жолдағы "135351" саны "142506" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына" деген жолдағы "2128542" саны "2110075" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" деген жолдағы "10092" саны "11072" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Василий Васильевич Казначеев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қайрат Нұраханұлы Ахметтаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қапшағай қалалық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Бахтияр Тастанұлы Тоқсеитов
15 шілде 2011 жыл
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі