О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капчагай на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Капчагай Алматинской области от 21 октября 2011 года N 296-59. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-2-122. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106,  пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 января 2011 года N 1-2 (120), от 14 января N 3 (121), от 21 января N 4 (122), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 254-52 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-2-116, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 4 марта 2011 года N 10 (128), от 11 марта N 11 (129), от 18 марта N 12-13 (131), от 31 марта N 14 (132), "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 256-53 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-2-118, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 7 апреля 2011 года N 15 (133), от 14 апреля N 16 (134), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 апреля 2011 года N 258-54 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-2-120, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 28 мая 2011 года N 18 (136), "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы" от 15 июля 2011 года N 264-55 (зарегистрировано в Департаменте юстиции Алматинской области в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-2-121, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 11 августа 2011 года N 33 (151), от 18 августа N 34 (152), от 25 августа N 35 (153) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 296-59 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылдың 25 қазанда N 2-2-122 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 242-48 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Нұрлы өлке" газетінің 1-2 (120), 14 қаңтардағы 3 (121), 21 қаңтардағы 4 (122) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 254-52 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-2-116 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 10 (128), 11 наурыздағы 11 (129), 18 наурыздағы 12-13 (131) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 256-53 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда 2-2-118 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Нұрлы өлке" газетінің 15 (133), 14 сәуірдегі 16 (134) нөмірлерінде жарияланған), 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 258-54 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде 2-2-120 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 28 мамырдағы "Нұрлы өлке" газетінің 18 (136) нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 15 шілдедегі N 264-55 "Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 242-48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 шілдеде 2-2-121 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 11 тамыздағы "Нұрлы өлке" газетінің 33 (151), 18 тамыздағы 34 (152), 25 тамыздағы 35 (153) нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4266623" заменить на цифру "4457574";
"налоговым поступлениям" цифру "890282" заменить на цифру "909629";
"неналоговым поступлениям" цифру "27700" заменить на цифру "8353";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "184300" заменить на цифру "160300";
"поступлениям официальных трансфертов" цифру "3164341" заменить на цифру "3379292".
2) "расходы" цифру "4298112" заменить на цифру "4489063".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "19825" заменить на цифру "6726".
4) "бюджетный дефицит (профицит)" цифру "(-51314)" заменить на цифру "(-38215)".
5) "финансирование бюджетного дефицита" цифру "51314" заменить на цифру "38215".
в пункте 4 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "124899" заменить на цифру "198399";
"оборона" цифру "32505" заменить на цифру "32333";
"образование" цифру "1597079" заменить на цифру "1619594";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "142506" заменить на цифру "126279";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2110075" заменить на цифру "2208746";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "40771" заменить на цифру "42421";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "58267" заменить на цифру "56646";
"промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность" цифру "11072" заменить на цифру "11687";
"транспорт и коммуникации" цифру "140645" заменить на цифру "152111";
"прочие" цифру "29312" заменить на цифру "29866".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского
маслихата                          Кайрат Нураханович Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Капшагай                    Ермек Асылханулы Касымбек
21 октября 2011 года
Приложение 1,
утвержденный решением городского
маслихата от 21 октября 2011 года
N 296-59 "О внесении изменений
в решение Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48 "О городском бюджете
города Капшагай на 2011-2013 годы"
Приложение 1,
утвержденный решением городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 242-48 "О городском бюджете
города Капшагай на 2011-2013 годы"
Городской бюджет города Капшагай на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

1) "кірістер" "4266623" саны "4457574" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "890282" саны "909629" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "27700" саны "8353" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "184300" саны "160300" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3164341" саны "3379292" санына ауыстырылсын.
2) "шығыстар" "4298112" саны "4489063" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "19825" саны "6726" санына ауыстырылсын;
4) "бюджет тапшылығы" "(-51314)" саны "(-38215)" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "51314" саны "38215" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "124899" саны "198399" санына ауыстырылсын;
"қорғанысқа" "32505" саны "32333" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "1597079" саны "1619594" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "142506" саны "126279" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына" "2110075" саны "2208746" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "40771" саны "42421" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "58267" саны "56646" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "11072" саны "11687" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" "140645" саны "152111" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "29312" саны "29866" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Қайрат Нұраханұлы Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Ермек Асылханұлы Қасымбек
21 қазан 2011 жыл
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы
"Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 21 қазандағы
N 296-59 шешіміне
1-қосымша
"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған қалалық бюджеті туралы"
Қапшағай қалалық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 242-48 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2011 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. К І Р І С Т Е Р