О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Текели от 12 апреля 2011 года N 31-242. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 21 апреля 2011 года N 2-3-94. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (решение маслихата города Текели Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-23)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-23.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-3-87, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 7 января 2011 года N 1); "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года N 29-235 (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-3-91, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 4 марта 2011 года N 9); "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-201 "О бюджете города Текели на 2011-2013 годы" от 18 марта 2011 года N 30-239 (зарегистрировано в управлении Юстиции города Текели в государственном реестре нормативных правовых актов 06 апреля 2011 года за N 2-3-92) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
в строке "доходы" цифры "1467676" заменить на цифры "1507834";
в строке "налоговые поступления" цифры "94813" заменить на цифры "88048";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1889" заменить на цифры "1189";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифры "4425" заменить на цифры "19890";

Текелі қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 31-242 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 21 сәуірде N 2-3-94 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысының Текелі қалалық мәслихатының 17.02.2012 N 3-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасын, 109-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын басшылыққа алып, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-3-87 нөмірімен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы "Текелі тынысы" газетінің 1 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 29-235 "Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда 2-3-91 нөмірімен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы "Текелі тынысы" газетінің 9 нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 30-239 "Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-201 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 сәуірінде 2-3-92 нөмірімен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1)-тармақшасында:
"кірістер" деген жол бойынша "1467676" саны "1507834" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "94813" саны "88048" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "1889" саны "1189" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "4425" саны "19890" санына ауыстырылсын;

в строке "поступления трансфертов" цифры "1366549" заменить на цифры "1398707".
в подпункте 2) пункта 1:
в строке "затраты" цифры "1521973" заменить на цифры "1562131".
в пункте 4:
в подпункте 1) "государственные услуги общего характера" цифры "102868" заменить на цифры "102974";
в подпункте 1) "оборона" цифры "1391" заменить на цифры "26191".
в подпункте 4) "образование" цифры "838932" заменить на цифры "853509".
в подпункте 5) "социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "92701" заменить на цифры "92976".
в подпункте 8) "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "17811" заменить на цифры "18211".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной XХХIII
сессии IV созыва Текелийского
городского маслихата                       Б. Менисов
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
12 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 12 апреля 2011 года
N 31-242 "О внесении изменений
в решение Текелийского городского
маслихата от 20 декабря 2010 года
N 27-201 "О бюджете города
Текели на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 20 декабря 2010 года
N 27-201 "О бюджете города Текели
на 2011-2013 годы"
Бюджет города Текели на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "1366549" саны "1398707" санына ауыстырылсын.
1-тармақтың 2)-тармақшасында:
"шығындар" деген жол бойынша "1521973" саны "1562131" санына ауыстырылсын.
4-тармақтың:
1)-тармақшасында "жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" деген жол бойынша "102868" саны "102974" санына ауыстырылсын.
2)-тармақшасында "қорғаныс" деген жол бойынша "1391" саны "26191" санына ауыстырылсын.
4)-тармақшасында "білім беру" деген жол бойынша "838932" саны "853509" санына ауыстырылсын.
5)-тармақшасында "әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "92701" саны "92976" санына ауыстырылсын.
8)-тармақшасында "ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "17811" саны "18211" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті
ХXXIII сессиясының төрағасы                Б. Менісов
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
12 сәуір 2011 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының
2011-2013 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 27-201
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 2011 жылғы 12 сәуірдегі
N 31-242 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының
2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
N 27-201 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А У Ы
1.Кірістер

020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ города
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
471
Отдел образования, физической культуры и спорта города
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ города
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима поселка
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
015
Освещение улиц в населенных пунктах
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков города
009
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
471
Отдел образования, физической культуры и спорта города
014
Проведение спортивных соревнований на городском уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд города по различным видам спорта на областных соревнованиях
3
Информационное пространство

020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтік көмек
451
Қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
471
Қаланың білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
458
Қаланың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
478
Қаланың ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
471
Қаланың білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк

478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков города
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
007
Функционирование городских библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков города
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений города
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города
004
Организация работ по зонированию земель
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории города
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13
Прочие
9
Прочие
451
Отдел занятости и социальных программ города
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
452
Отдел финансов города
012
Резерв местного исполнительного органа города
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

478
Қаланың ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
007
Қалалық кітапханалардың жұмыс істеуі
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
478
Қаланың ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
474
Қаланың ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6
Жер қатынастары
463
Қаланың жер қатынастары бөлімі
001
Қала аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
474
Қаланың ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Қаланың сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және қаланың аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
458
Қаланың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
451
Қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
452
Қаланың қаржы бөлімі
012
Қаланың жергілікті атқарушы органының резерві
458
Қаланың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер