О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 23.12.2010 г N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 38-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 04 апреля 2011 года N 2-5-145. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09 июня 2012 года N 5-5
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Алакольского района Алматинской области от 09.06.2012 N 5-5
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 104 и пунктом 1 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95 Решения областного маслихата "О бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" Алакольский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение маслихата Алакольского района от 23 декабря 2010 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-5-136, опубликованное в газете "Алакол" от 29 января 2011 года N 4(7430), внести в решение маслихата Алакольского района от 18 февраля 2011 года N 33-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-5-143, опубликованное в газете "Алакол" от 12 марта 2011 года N 12(7438), следующие изменения и дополнения.
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "4626487" заменить цифрами "4656839".
"поступление трансфертов" цифры "3751649" заменить цифрами "3782001".
"трансферты из областного бюджета цифры "3751649" заменить цифрами "3782001".
"целевые текущие трансферты" цифры "514371" заменить цифрами "526017", из них:
дополнительно на увеличение объемов выплат за категорию учителям общеобразовательных школ и воспитателям детских дошкольных учреждений 18 млн. 706 тыс тенге.
на проведение противоэпизоотических мероприятий цифры "82313" заменить цифрами "92815".
поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" цифры "1560" заменить цифрами "2704".

Алакөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 38-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 04 сәуірде N 2-5-145 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 маусымдағы N 5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.06.09 N 5-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 1-тармағына, "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" облыстық мәслихат шешіміне сәйкес Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы мәслихатының 2010 жылдың 23 желтоқсанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 33-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2-5-136, күні 2010.31.12., Алакөл газетінің N 4 (7430) 2011 жылдың 29 қаңтарында жария етілген), Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 18 ақпанда қабылданған "Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 33-1 шешіміне төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2-5-143, күні 2011.23.02., Алакөл газетінің N 12 (7438) 2011 жылдың 12 наурызында жария етілген) төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:
"Кірістер" "4626487" саны "4656839" санына ауыстырылсын;
"Трансферттік түсімдері" "3751649" саны "3782001" санына ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер" "3751649" саны "3782001" санына ауыстырылсын;
"Ағымдағы мақсатты трансферттер" "514371" саны "526017" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 18 млн.706 мың теңгеге ескерілсін;
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер" "82313" саны "92815" санына ауыстырылсын;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға "1560" саны "2704" санына ауыстырылсын.

2) "затраты" цифры "4641567" заменить на цифры "4678527".
5) "профицит бюджета цифры "-82108" заменить цифрами "-88716".
6) "Использование профицита бюджета" цифры "82108" заменить цифрами "88716", в том числе:
"не использованные остатки бюджетных средств цифрами "54600" заменить цифрами "61208".
В пункте 5 цифры "4540" заменить цифрами "4815"
В пункте 7 цифры "82313" заменить цифрами "92815".
В пункте 11 цифры "138135" заменить цифрами "143098".
В пункте 15 цифры "6240" заменить цифрами "7384".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Настоящее решение водится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.К. Абдрахманов
Секретарь
районного маслихата                        Б.Т. Сейрбаев
Согласовано:
Начальник районного
финансового отдела                         Найманбаева Катипа Майкеновна
18 марта 2011 года
Начальник районного
отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Бекболатов Сатай Нурмукашевич
18 марта 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 марта 2011 года N 38-1
О внесении изменений и дополнений

2) "Шығындар" деген жол бойынша "4641567" саны "4678527" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" "-82108" саны "-88716" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" "82108" саны "88716" санына ауыстырылсын, келесі жолмен толықтырылсын;
"Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "54600" саны "61208" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы "4540" саны "4815" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы "82313" саны "92815" санына ауыстырылсын.
11-тармақтағы "138135" саны "143098" санына ауыстырылсын.
15-тармақтағы "6240" саны "7384" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.К. Абдрахманов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық қаржы
бөлімінің бастығы                          Найманбаева Қатипа Майкенқызы
18 наурыз 2011 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
18 наурыз 2011 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының

в решение от 23 декабря 2010 года
N 33-1 "О бюджете Алакольского
района 2011-2013 годы"
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной
сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта
из республиканского бюджета
(тысяч тенге)
N
наименование района
Всего
в том числе
образование
здраво-
охранение
Социальное
обеспечение
культура
спорт
1
Алакольский
4815
2692
1394
729
Приложение 3
к решению маслихата
от 18 марта 2011 года N 38-1
О внесении изменений и дополнений
в решение от 23 декабря 2010 года
N 33-1 "О бюджете Алакольского
района 2011-2013 годы"
Проведение противоэпизоотических мероприятий
N
Наименование района
Сумма
(тысяч тенге)
1
Алакольский
92815
Приложение 4
к решению маслихата
от 18 марта 2011 года N 38-1
О внесении изменений и дополнений
в решение от 23 декабря 2010 года
N 33-1 "О бюджете Алакольского
района 2011-2013 годы"
Развитие системы водоснабжения
(тысяч тенге)
N
Наименование
района
итого
в том числе
республиканский бюджет
местный бюджет
1
Алакольский
143098
13943
129155
Приложение 5
к решению маслихата
от 18 марта 2011 года N 38-1
О внесении изменений и дополнений
в решение от 23 декабря 2010 года
N 33-1 "О бюджете Алакольского
района 2011-2013 годы"
Оказание социальной помощи целевые текущие трансферты
(тысяч тенге)
N
наименование
района
итого
в том числе
молодежной практики
местный бюджет
республиканский
бюджет
1
Алакольский
7384
4680
2704

2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған
"Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы"
33-1 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 наурызда
қабылданған 38-1 шешіміне
2-қосымша
Ауылдарда жұмыс жасайтын мамандарды әлеуметтік қолдауға аудан
бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
(мың теңге)
N рн
Аудан
атауы
Барлығы
оның ішінде сала бойынша
білім
беру
денсаулық
сақтау
әлеуметтік
қамсыздан-
дыру
мәдениет
спорт
1
Алакөл
4815
2692
1394
729
Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған
"Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы"
33-1 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 наурызда
қабылданған 38-1 шешіміне
3-қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен эпизоотияға қарсы
іс-шаралар жүргізуге аудан бюджетіне берілетін нысаналы
ағымдағы трансферт
N рн
Аудан атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Алакөл
92815
Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған
"Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы"
33-1 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 наурызда
қабылданған 38-1 шешіміне
4-қосымша
Су жүйелерін дамытуға аудан бюджетіне берілетін нысаналы даму
трансферттер
мың теңге
N рн
Аудан
Барлығы
соның ішінде
республикалық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
1
Алакөл
143098
13943
129155
Алакөл ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсанда қабылданған
"Алакөл ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы"
33-1 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 18 наурызда
қабылданған 38-1 шешіміне
5-қосымша
Халыққа әлеуметтік көмек көрсетуге аудан бюджетіне берілетін
нысаналы ағымдағы трансферттер
мың теңге
N рн
Аудан
Барлығы
соның ішінде
Жастар тәжірибесіне
Жергілікті
бюджеттен
республикалық
бюджеттен
1
Алакөл
7384
4680
2704