О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 14 апреля 2011 года N 52-232. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-7-119. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2012 года № 4-47
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 26.03.2012 № 4-47.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статьи 106 пункта 2 подпункта 4), статьи 109 пункта 5 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 пункта 1 подпункта 1) Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года за N 2-7-113, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 22 января 2011 года N 4(5533), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 49-223 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2011 года за N 2-7-116, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 26 февраля 2011 года N 9(5538), Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов от 31 марта 2011 года за N 2-7-118, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 16 апреля 2011 года N 15 (5544) следующие изменения:
в пункте 1:
1) по строке "Доходы" цифру "8648585" заменить на цифру "9373656".
по строке "налоговые поступления" цифру "915548" заменить на цифру "962048";
по строке "неналоговые поступления" цифру "3650" заменить на цифру "7450";
по строке "поступления от продажи основного капитала" цифру "15000" заменить на цифру "28000";

Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 52-232 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-7-119 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 4-47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.03.2012 № 4-47 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын басшылыққа алып, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-223 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-228 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 31 наурызында 2-7-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде "Атамекен" газетінің 15 (5544) нөмірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) "Кiрiстер" деген жол бойынша "8648585" саны "9373656" санына ауыстырылсын.
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "915548" саны "962048" санына ауыстырылсын.
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "3650" саны "7450" санына ауыстырылсын.
"негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер" деген жол бойынша "15000" саны "28000" санына ауыстырылсын.

по строке "поступления трансфертов" цифру "7714387" заменить на цифру "8376158";
по строке "целевые текущие трансферты" цифру "579340" заменить на цифру "1108882";
по строке "целевые трансферты на развитие" цифру "3156116" заменить на цифру "3288345".
2) по строке "затраты" цифру "8711104" заменить на цифру "9399026".
3) по строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "32000" заменить на цифру "69149".
в пункте 4:
по строке "целевые трансферты на развитие строительство и реконструкция объектов образования" цифру "1149513" заменить на цифру "1151063".
в пункте 6:
по строке "целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "102008" заменить на цифру "148538".
в пункте 7:
по строке "целевые трансферты на развитие системы водоснабжения" цифру "1743535" заменить на цифру "1790535".
в пункте 9:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "293045" заменить на цифру "293013";
по строке "оборона" цифру "1646" заменить на цифру "84487";
по строке "общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "7294" заменить на цифру "5154";
по строке "образования" цифру "5051345" заменить на цифру "5370502", в том числе по строке "общеобразовательное обучение" цифру "3430901" заменить на цифру "3606159";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "234773" заменить на цифру "235323";
по строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2102743" заменить на цифру "2292043";
по строке "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "491972" заменить на цифру "551027";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "179098" заменить на цифру "179383";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "300645" заменить на цифру "335645";
по строке "прочие" цифру "41299" заменить на цифру "44125";
по строке "трансферты" цифру "218" заменить на цифру "1298".
в пункте 10:
по строке "капитальный ремонт и мат.тех. оснащение объектов образования" цифру "405041" заменить на цифру "722652".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"трансферттердің түсiмдері" деген жол бойынша "7714387" саны "8376158" санына ауыстырылсын.
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "579340" саны "1108882" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "3156116" саны "3288345" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" деген жол бойынша "8711104" саны "9399026" санына ауыстырылсын.
3) "қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо" деген жол бойынша "32000" саны "69149" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға арналған нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "1149513" саны "1151063" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға арналған нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "102008" саны "148538" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "1743535" саны "1790535" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген жол бойынша "293045" саны "293013" санына ауыстырылсын.
"қорғаныс" деген жол бойынша "1646" саны "84487" санына ауыстырылсын.
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген жол бойынша "7294" саны "5154" санына ауыстырылсын.
"бiлiм беру" деген жол бойынша "5051345" саны "5370502" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"жалпы бiлiм беру" деген жол бойынша "3430901" саны "3606159" санына ауыстырылсын.
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "234773" саны "235323" санына ауыстырылсын.
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" деген жол бойынша "2102743" саны "2292043" санына ауыстырылсын.
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" деген жол бойынша "491972" саны "551027" санына ауыстырылсын.
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "179098" саны "178383" санына ауыстырылсын.
"көлік және коммуникация" деген жол бойынша "300645" саны "335645" санына ауыстырылсын.
"басқалар" деген жол бойынша "41299" саны "44125" санына ауыстырылсын.
"трансферттер" деген жол бойынша "218" саны "1298" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"білім беру ұйымдарының күрделі жөндеу жұмыстары мен материалды-техникалық базасын нығайту бойынша Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған шығындар" деген жол бойынша "405041" саны "722652" санына ауыстырылсын.
2. 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.

3000
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
950
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
250
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
230
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
250
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
560
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
50
12
Государственная пошлина за выдачу разрешении на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
130
2
Неналоговые поступления
7450
1
Доходы от государственной собственности
2750
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2750
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2150
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
600
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2900
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2900
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
2900
6
Прочие неналоговые поступления
1800
1
Прочие неналоговые поступления
1800
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1800
3
Поступления от продажи основного капитала
28000
3
Продажа земли и нематериальных активов
28000
1
Продажа земли
28000
1
Поступления от продажи земельных участков
28000
4
Поступления трансфертов
8376158
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
8376158
2
Трансферты из областного бюджета
8376158
1
Целевые текущие трансферты

3000
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
950
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
250
6
Шетелдiктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
230
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
250
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
560
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
130
2
Салықтық емес түсімдер
7450
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2750
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2750
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2150
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
600
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2900
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2900
5
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
2900
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
1800
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1800
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1800
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
28000
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
28000
1
Жерді сату
28000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
28000
4
Трансферттердің түсімдері
8376158
2
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
8376158
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
8376158
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер