О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 62-284. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-7-126
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года N 2-7-113, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 22 января 2011 года N 4(5533), Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 49-223 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2011 года N 2-7-116, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 26 февраля 2011 года N 9(5538), Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 марта 2011 года N 2-7-118, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 16 апреля 2011 года N 15(5544), Жамбылского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 52-232 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 апреля 2011 года N 2-7-119, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 28 мая 2011 года N 21(5550), Жамбылского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 56-255 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 26 июля 2011 года N 2-7-121, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 6 августа 2011 года N 30(5559), Жамбылского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 60-275 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 25 октября 2011 года N 2-7-122, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 29 октября 2011 года N 42(5571), Жамбылского районного маслихата от 15 ноября 2011 года N 61-280 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 17 ноября 2011 года N 2-7-123, опубликовано в районной газете "Атамекен" от 29 октября 2011 года N 46(5575) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 62-284 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-7-126 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-223 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-228 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 31 наурызында 2-7-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 16 сәуірінде "Атамекен" газетінің 15 (5544) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 52-232 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 22 сәуірінде 2-7-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 28 мамырында "Атамекен" газетінің 21 (5550) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 56-255 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 26 шілдесінде 2-7-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 6 тамызында "Атамекен" газетінің 30 (5559) нөмірінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 60-275 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 25 қазанында 2-7-122 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қазанында "Атамекен" газетінің 42 (5571) нөмірінде жарияланған, Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 61-280 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2011 жылдың 17 қарашасында 2-7-123 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 29 қарашасында "Атамекен" газетінің 46 (5575) нөмірінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "9847825" заменить на цифру "9837694";
"налоговые поступления " цифру "1032968" заменить на цифру "1039638";
"неналоговые поступления" цифру "18080" заменить на цифру "23880";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "56550" заменить на цифру "44080";
"поступления трансфертов" цифру "8740227" заменить на цифру "8730096";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3022164" заменить на цифру "3012033".
2) "затраты" цифру "9873192" заменить на цифру "9863061".
в пункте 7:
цифру "1878259" заменить на цифру "1868128".
в пункте 9 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "294275" заменить на цифру "294175";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2518411" заменить на цифру "2508007";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "645178" заменить на цифру "645278";
"прочие" цифру "44955" заменить на цифру "45288".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Керимбаев К. Н.
Секретарь маслихата                        Казиев Б. Б.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 62-284 "О внесении изменений
в решение Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 23 декабря 2010 года
N 46-212 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы

1) "Кiрiстер" "9847825" саны "9837694" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "1032968" саны "1039638" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "18080" саны "23880" санына ауыстырылсын;
"негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер" "56550" саны "44080" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "8740227" саны "8730096" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3022164" саны "3012033" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "9873192 " саны "9863061" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"1878259" саны "1868128" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "294275" саны "294175" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "2518411" саны "2508007" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" "645178" саны "645278" санына ауыстырылсын;
"басқалар" "44955" саны "45228" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3. Осы шешiм 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Керімбаев К. Н.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б. Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
20 желтоқсан 2011 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы 46-212 шешiмiне
өзгерiстер енгiзу туралы"
62-284 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 46-212 шешiмiне
1 қосымша
Жамбыл ауданының 2011 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер

8000
4
Государственная пошлина, взимаемая
за регистрацию актов гражданского
состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записи
3390
5
Государственная пошлина, взимаемая
за оформление документов на право
выезда за границу на постоянное
место жительства и приглашение в
Республику Казахстан лиц из других
государств, а также за внесение
изменений в эти документы
400
6
Государственная пошлина, взимаемая
за выдачу на территории Республики
Казахстан визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства
или заменяющим их документам на
право выезда из Республики Казахстан
и въезда в Республику Казахстан
1040
7
Государственная пошлина, взимаемая
за оформление документов о
приобретении гражданства Республики
Казахстан, восстановлении
гражданства Республики Казахстан и
прекращении гражданства Республики
Казахстан
940
8
Государственная пошлина, взимаемая
за регистрацию места жительства
3210
10
Государственная пошлина, взимаемая
за регистрацию и перерегистрацию
каждой единицы гражданского,
служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением
холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного,
механических распылителей,
аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или
раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной

8000
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені
үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық
хал актілерін тіркеу туралы
куәліктерді және азаматтық хал
актілері жазбаларын өзгертуге,
толықтыруға және қалпына келтіруге
байланысты куәліктерді қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттiк баж
3390
5
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды рәсімдегені үшін,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер
енгізгені үшін мемлекеттік баж
400
6
Шетелдiктердің паспорттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына
Қазақстан Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына келу құқығына
виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
1040
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын
алу, Қазақстан Республикасының
азаматтығын қалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының азаматтығын
тоқтату туралы құжаттарды рәсімдегені
үшін мемлекеттік баж
940
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін
мемлекеттік баж
3210
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қаруының (аңшылық суық
қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз
атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын
немесе тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және басқа