О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 17 февраля 2011 года N 47-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 февраля 2011 года N 2-8-171. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма областного Управления экономики и бюджетного планирования от 17 февраля 2011 года за N 30-30/170, письма акима Енбекшиказахского района от 14 февраля 2011 года за N 09-01/334, маслихат Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. В решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года " О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" за N 43-1 (Зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года в N 3) внести следующие изменения:
В пункте 1.1 в нижеследующих строках:
1) "Доходы" цифру "9168061" заменить на цифру "9326165", в том числе:
" поступление трансфертов" цифру "7325987" заменить на цифру "7484091".
2) "Расходы" цифру "9205094" заменить на цифру "9665377".
По строке 4:
"Аппарат акима района" цифру "81434" заменить на цифру "86631".
"Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" цифру "267238" заменить на цифру "280738".
"Образование" цифру " 6619770" заменить на цифру " 6778170".
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1043408" заменить на цифру "1120277".
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "216365" заменить на цифру "339565".
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "172131" заменить на цифру "169320".
"Прочие" цифру "50437" заменить на цифру "89437", в том числе по строке "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" увеличено на 30 млн тенге, по строке "Резерв местного исполнительного органа района" увеличено на 9 млн тенге.

Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 47-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 ақпанда N 2-8-171 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 109-бабының 1 және 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 30-30/170 хатына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 09-01/334 хатының негізінде, Еңбекшіқазақ ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанында 2-8-167 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 14-қаңтардағы N 3 жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1.1 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "9168061" саны "9326165" санына өзгертілсін, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "7325987" саны "7484091" санына өзгертілсін.
2) "Шығындар" "9205094" саны "9665377" санына өзгертілсін.
4 тармағының жолы бойынша:
"Аудан әкімінің аппараты" "81434" саны "86631" санына өзгертілсін;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" "267238" саны "280738" санына өзгертілсін;
"Білім беру" "6619770" саны "6778170" санына өзгертілсін.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "1043408" саны "1120277" санына өзгертілсін;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "216365" саны "339565" санына өзгертілсін;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "172131" саны "169320" санына өзгертілсін;
"Басқалар" "50437" саны "89437" санына өзгертілсін, оның ішінде:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві" деген жол бойынша 9 млн теңгеге, "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" деген жол бойынша 30 млн теңгеге көбейтілді;

"Трансферты" цифру "0" заменить на цифру "2928".
"Погашение займов" цифру "1425" заменить на цифру "45425".
2. Приложение N 1 указанного решения утвердить согласно приложения N 1 настоящего решения.
3. Приложение N 2 указанного решения утвердить согласно приложения N 2 настоящего решения.
4. Приложение N 3 указанного решения утвердить согласно приложения N 3 настоящего решения.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель Сессии
районного маслихата                        К. Дюсембаева
Секретарь районного
маслихата                                  А. Талканбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Енбекшиказахского района                   И. Ахметов
17 февраля 2011 года
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 17 февраля
2011 года N 47-2
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"Трансферттер" "0" саны "2928" санына өзгертілсін;
"Қарыздарды өтеу" "1425" саны "45425" санына өзгертілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2011 жылы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Дюсембаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшіқазақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ахметов Иманғазы
2011 жылғы 17 ақпан
2011 жылғы 17 ақпандағы
N 47-2 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер
енгізу туралы"
қосымша 1
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А У Ы