О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 15 апреля 2011 года N 49-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-8-174. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма областного Управления экономики и бюджетного планирования от 1 апреля 2011 года за N 30-02-30/256, письма акима Енбекшиказахского района от 5 апреля 2011 года за N 09-01/722, маслихат Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. В решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" за N 43-1 (Зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года в N 3, зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 25 февраля 2011 года за N 2-8-171, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 4 марта 2011 года в N 10, зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района 5 апреля 2011 года за N 2-8-173, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 8-апреля 2011 года в N 15) внести следующие изменения и дополнения:
В пункте 1.1 в нижеследующих строках:
1) "Доходы" цифру "9392230" заменить на цифру "9585968", в том числе:
"Налоговые поступления" цифру "1797804" заменить на цифру "1952804";
"Поступления от продажи основного капитала" цифру "35000" заменить на цифру "52168";
"Поступление трансфертов" цифру "7550156" заменить на цифру "7571726".
2) "Расходы" цифру "9733401" заменить на цифру "9930139".
По строке 4:
Дополнить строкой "Аппарат акима района" и цифру "86631" заменить на цифру "90631";
Дополнить строкой "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа" и цифру "28738" заменить на цифру "285448";

Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 49-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-8-174 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының 2011 жылғы 1 сәуіріндегі N 30-02-30/259 хатына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 5 сәуіріндегі N 09-01/722 хатының негізінде, Еңбекшіқазақ ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанында 2-8-167 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 14-қаңтардағы N 3 жарияланған, Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанында 2-8-171 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 4-наурыздағы N 10 жарияланған, Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 5 сәуірінде 2-8-173 нөмірімен тіркелген, "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылғы 8-сәуірінде N 15 жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1.1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "9392230" саны "9585968" санына өзгертілсін, оның ішінде:
"Салықтық түсімдер" "1797804" саны "1952804" санына өзгертілсін;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "35000" саны "52168" санына өзгертілсін;
"трансферттердің түсімдері" "7550156" саны "7571726" санына өзгертілсін.
2) "Шығындар" "9733401" саны "9930139" санына өзгертілсін.
"Аудан әкімінің аппараты" "86631" саны "90631" санына өзгертіліп, толықтырылсын;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" саны "280738" санына "285448" өзгертіліп, толықтырылсын.

Дополнить строкой "Планирование и статистическая деятельность" и цифру "27383" заменить на цифру "23383";
"Оборона" цифру "1812" заменить на цифру "118548", в том числе дополнить строкой "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района" сумма "116736";
"Образование" цифру "6831905" заменить на цифру "6856996";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "482023" заменить на цифру "483848";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1120277" заменить на цифру "1164878";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "180749" заменить на цифру "183524";
"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "12604" заменить на цифру "13604".
2. Приложение N 1 указанного решения утвердить согласно приложения N 1 настоящего решения.
3. Приложение N 2 указанного решения утвердить согласно приложения N 2 настоящего решения.
4. Приложение N 3 указанного решения утвердить согласно приложения N 3 настоящего решения.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Кадырбек Мурат Болатовича.
Председатель Сессии
районного маслихата
Ш. Бультаева
Секретарь районного
маслихата
А. Талкамбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Енбекшиказахского района
И. Ахметов
15 апреля 2011 года
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 15 апреля
2011 года N 49-1
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района
на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"Жоспарлау және статистикалық қызмет" "27383" саны "23383" санына өзгертіліп, толықтырылсын;
"Қорғаныс" "1812" саны "118548" санына өзгертілсін, оның ішінде аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою деген жолымен толықтырылсын, сомасы "116736";
"Білім беру" "6831905" саны "6856996" санына өзгертілсін;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "482023" саны "483848" санына өзгертілсін;
"Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық" "1120277" саны "1164878" санына өзгертілсін;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "180749" саны "183524" санына өзгертілсін;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "12604" "13604" санына өзертілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2011 жылы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мұрат Болатұлы Қадырбекке жүктелсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ш. Бөлтаева
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшіқазақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ахметов Иманғазы
15 сәуір 2011 жыл
2011 жылғы 15 сәуірдегі
N 49-1 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер мен
толықтырулар енгізу туралы"
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 43-1 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А У Ы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
019
Строительство жилья
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымы дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту