О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 62-365. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 27 декабря 2011 года N 2-9-131. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы - 4692395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 144070 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6050 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4522075 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 776728 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 725354 тысяч тенге.
2) Затраты - 4583262 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 122759 тысяч тенге, в том числе:
бюджетный кредит - 126045 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3286 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 190000 тысяч тенге.
5) Дефицит (профицит) - -203626 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 203626 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 50967 тысяч тенге;
погашение займов – 3286 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80867 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.04.2012 N 5-26 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 7-40 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 12-63 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.11.2012 N 14-75 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 15-79 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1927 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.

Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 62-365 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 желтоқсанда 2-9-131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 4692395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 144070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6050 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4522075 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер – 776728 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер – 725354 мың теңге.
2) Шығындар – 4583262 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру - 122759 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 126045 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3286 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 190000 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) - -203626 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203626 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 50967 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3286 мың теңге;
бюджет қалдықтарының пайдаланылатын қалдықтары – 80867 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-8 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.17 N 5-26 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.06 N 7-40 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 12-63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.07 N 14-75 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 15-79 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві - 1927 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложения 4.
4. Утвердить перечень администраторов бюджетных программ не подлежащих секвестированию в 2012 году согласно приложения 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной LХІІ сессии
IV созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Абдрашев Е.А
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев К.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Идрисов Даулет Садырович
21 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению N 62-365 от
21 декабря 2011 года "О районном
бюджете Ескельдинского района на

3. 2012 жылға арналған даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қ.Т.
Ескелді ауданы
IV шақырылымындағы мәслихатының
LХII сессияның төрағасы                    Әбдрешов Е.А.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Идрисов Дәулет Садырұлы
21 желтоқсан 2011 жыл
2011 жылғы 21 желтоқсандағы