О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 18 февраля 2011 года N 43-179. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2011 года N 2-10-139. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24 января 2012 года N 1-6
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24.01.2012 N 1-6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 104109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы", (зарегистрировано в государственном реестре нормативно-правовых актов в управлении юстиции Илийского района 31 декабря 2010 года за N 2-10-137, опубликовано в газете "Илийские зори" от 14 января 2011 года N 3 (4374) следующие изменения:
1) "Доходы" цифру "26502619" заменить на цифру "25778318";
в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "5085518" заменить на цифру "4361217".
2) "Затраты" цифру "26784229" заменить на цифру "27164927";
в том числе:
по строке "государственных услуг общего характера" цифру "251781" заменить на цифру "252381";
по строке "образования" цифру "4458580" заменить на цифру "4523580";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "293432" заменить на цифру "272372";
по строке "жилищно-коммунального хозяйства" цифру "4914366" заменить на цифру "5190366";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "235422" заменить на цифру "248807";
по строке "сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, особо охраняемых природных территорий, охраны окружающей среды и животного мира, земельных отношений" цифру "91146" заменить на цифру "85202";
по строке "прочие" цифру "38101" заменить на цифру "89161";
по строке "погашение займов" цифру "3206" заменить на цифру "53606".
3) по строке "чисто бюджетное кредитование" цифру "78691" заменить на цифру "47535".
4) по строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "-360301" заменить на цифру "-1434144".
5) по строке "финасирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "360301" заменить на цифру "1434144".

Іле аудандық мәслихатының 2010 жылдың 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпандағы N 43-179 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда N 2-10-139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 1-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.01.24 N 1-6 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104109-баптарының Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне (Іле аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 2-10-137 нөмірінде тіркелген, "Іле таңы" газетінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 (4374) нөмірінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Кірістер "26502619" саны "25778318" санына ауыстырылсын;
соның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "5085518" саны "4361217" санына ауыстырылсын.
2) Шығындар "26784229" саны "27164927" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" жолы бойынша "251781" саны "252381" санына ауыстырылсын;
"білім беру" жолы бойынша "4458580" саны "4523580" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" жолы бойынша "293432" саны "272372" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" жолы бойынша "4914366" саны "5190366" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" жолы бойынша "235422" саны "248807" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастар" жолы бойынша "91146" саны " 85202" санына ауыстырылсын;
"басқалар" жолы бойынша "38101" саны "89161" санына ауыстырылсын.
3) Таза бюджеттік кредит беру "78691" саны "47535" санына ауыстырылсын.
4) Бюджет тапшылығы (профицит) "-360301" саны "-1434144" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "360301" саны "1434144" санына ауыстырылсын.

18500
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
3000
5
Налог на игорный бизнес
5550
02
Фиксированный налог
5550
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
44700
1
Государственная пошлина
44700
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
35400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
3900
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
600
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
500
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
800
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2900
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
300
2
Неналоговые поступления

18500
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
3000
5
Ойын бизнесіне салық
5550
02
Тіркелген салық
5550
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
44700
1
Мемлекеттiк баж
44700
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығы
35400
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік б
3900
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
600
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
500
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
800
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
2900
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын
300
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
2
Салықтық емес түсiмдер