О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 56-255. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-12-180. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 23 февраля 2011 года N 45-418 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-12-169, опубликовано в газете "Каратал" от 11 марта 2011 года N 12), в решение Каратальского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 46-221 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 6 апреля 2011 года за N 2-12-170 опубликовано в газете "Каратал" от 15 апреля 2011 года N 17), в решение Каратальского районного маслихата от 13 апреля 2011 года N 48-230 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-12-172, опубликовано в газете "Каратал" от 6 мая 2011 года N 20), в решение Каратальского районного маслихата от 19 июля 2011 года N 52-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-12-175, опубликовано в газете "Каратал" от 5 августа 2011 года N 33) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 56-255 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-12-180 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-169 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 6 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-170 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 17 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 48-230 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 21 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-172 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы N 20 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 19 шілдедегі N 52-241 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-175 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 33 "Қаратал" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "2945603" заменить на цифру "3007775";
"налоговые поступления" цифру "113409" заменить на цифру "112673";
"неналоговые поступления" цифру "6390" заменить на цифру "7126";
"поступления трансфертов" цифру "2824921" заменить на цифру "2887093", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "237133" заменить на цифру "328067", в том числе:
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района" цифру "31649" заменить на цифру "41649";
"обучение студентов по гранту Акима области" цифру "2438" заменить на цифру "2971";
"дошкольным учреждениям образования" цифру "28477" заменить на цифру "52880";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "5104" заменить на цифру "4902";
после строки "на реализацию программы молодежная программа 4680 тысяч тенге" дополнить строкой следующего содержания:
"функционирование системы водоснабжения и водоотведения 4000 тысяч тенге", "обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов 52200 тысяч тенге";
"трансферты на развитие" цифру "774874" заменить на цифру "746112", в том числе:
"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "61890" заменить на цифру "59079";
"строительство и реконструкция объектов образования" цифру "232000" заменить на цифру "240546";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "29096" заменить на цифру "28987";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "176656" заменить на цифру "166349";
"развитие системы водоснабжения" цифру "275232" заменить на цифру "251151".
2) "Затраты" цифру "2965854" заменить на цифру "3028026".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "31260" заменить на цифру "24906", в том числе:
"бюджетный кредит" цифру "32388" заменить на цифру "25584";
"погашение бюджетного кредита" цифру "1128" заменить на цифру "678".
6) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-51513" заменить на цифру "-45157".
7) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "51513" заменить на цифру "45157".
в пункте 4 по строкам:
"в районном бюджете на 2011 год на сферу образования" цифру "329839" заменить на цифру "362788", в том числе:
"дошкольным учреждениям образования" цифру "28477" заменить на цифру "52880";
"на строительство и реконструкцию объектов образования" цифру "232000" заменить на цифру "240546".
в пункте 5 по строкам:
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "29096" заменить на цифру "28987";

1) "Кірістер" "2945603" саны "3007775" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "113409" саны "112673" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "6390" саны "7126" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" "2824921" саны "2887093" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "237133" саны "328067" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" "31649" саны "41649" санына ауыстырылсын;
"облыс әкімінің грантына студенттерді оқытуға" "2438" саны "2971" санына ауыстырылсын;
"мектеп жасына дейінгі білім беру мекемелеріне" "28477" саны "52880" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға" "5104" саны "4902" санына ауыстырылсын;
"жастар тәжірибесі бағдарламаларын жүзеге асыруға 4680 мың теңге" жолынан кейін келесі жолдармен толықтырылсын: "сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі 4000 мың теңге", "шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету 52200 мың теңге";
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "774874" саны "746112" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына" "61890" саны "59079" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға" "232000" саны "240546" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға" "29096" саны "28987" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" "176656" саны "166349" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" "275232" саны "251151" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "2965854" саны "3028026" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік несиелеуге" "31260" саны "24906" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "32388" саны "25584" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1128" саны "678" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-51513" саны "-45157" санына ауыстырылсын.
7) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "51513" саны "45157" санына ауыстырылсын.
4 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте білім беру саласына" "329839" саны "362788" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"мектеп жасына дейінгі білім беру мекемелеріне" "28477" саны "52880" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға" "232000" саны "240546" санына ауыстырылсын.
5 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға" "29096" саны "28987" санына ауыстырылсын;

"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "61890" заменить на цифру "59079";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "176656" заменить на цифру "166349";
"развитие системы водоснабжения" цифру "275232" заменить на цифру "251151".
в пункте 6 по строкам:
"обучение студентов по гранту Акима области" цифру "2438" заменить на цифру "2971";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "5162" заменить на цифру "4960".
в пункте 7 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "202347" заменить на цифру "210446";
"оборона" цифру "33032" заменить на цифру "43032";
"образование" цифру "1702002" заменить на цифру "1716889";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "144366" заменить на цифру "141554";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "589169" заменить на цифру "608645";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "83139" заменить на цифру "83385";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "85130" заменить на цифру "83943";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "7873" заменить на цифру "7883";
"транспорт и коммуникации" цифру "81927" заменить на цифру "87927";
"прочие" цифру "27546" заменить на цифру "34999".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       Ю. Мальгин
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       С. Даркенбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
21 октября 2011 год
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 21 октября
2011 года N 56-255 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2011 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына" "61890" саны "59079" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға" "176656" саны "166349" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "275232" саны "251151" санына ауыстырылсын.
6 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"облыс әкімінің грантына студенттерді оқытуға" "2438" саны "2971" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға" "5162" саны "4960" санына ауыстырылсын.
7 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "202347" саны "210446" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" "33032" саны "43032" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "1702002" саны "1716889" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "144366" саны "141554" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "589169" саны "608645" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "83139" саны "83385" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "85130" саны "83943" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "7873" саны "7883" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" "81927" саны "87927" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "27546" саны "34999" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                        Ю. Мальгин
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                   С. Дәркенбаева
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы:          Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
21 қазан 2011 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы N 56-255
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
аудандық бюджеті туралы" N 42-206
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
1. КІРІСТЕР