Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год по Кербулакскому району
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 06 апреля 2011 года N 94. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 06 мая 2011 года N 2-13-139. Утратило силу - Постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 22 февраля 2012 года N 31
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 22.02.2012 N 31
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и Правилом организации и финансирования общественных работ утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года за N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, согласно спроса и предложения.
2. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
3. Зарегистрированный в государственном реестре управления юстиции Кербулакского района от 9 марта 2010 года за N 2-13-108 постановление акимата Кербулакского района "Об организации общественных работ на 2010 год" от 27 января 2010 года за N 13, опубликованное в газете "Кербұлақ жұлдызы" 12 марта 2010 года за N 11, считать утратившим силу.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Момбаева Болысбая Тогысбаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким района                                Н. Жантылеуов
Вносит предложение:
Заместитель акима района                   Болусбай Тогусбаевич Момбаев
06 апреля 2011 года
Согласовано:
Руководитель аппарата                      Серик Михайлович Мустафанов
06 апреля 2011 года
Главный специалист по правовым
вопросам аппарата акима района             Ерлан Садуакасович Еркебаев
06 апреля 2011 года
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства                      Шалхыбай Молдахметович Тулегенов
06 апреля 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдела занятости
и социальных программ                      Айгуль Турдахыновна Диханбаева
06 апреля 2011 года
Начальник государственного
учреждения отдела финансов                 Мусахметова Гаухар Акылбековна
06 апреля 2011 года
Начальник Государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
Кербулакского района"                      Мекебек Жамауович Жамауов
06 апреля 2011 года
Начальник Кербулакского районного
отделения Алматинского областного
филиала Государственного центра по
выплате пенсий                             Куаныш Пасепович Дуйсенай
06 апреля 2011 года
Начальник Кербулакского районного
отделение Алматинского областного
государственного архива                    Жарылқасын Мауленбаевна Удербаева
06 апреля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Кербулакского района
от 6 апреля 2011 года N 94
"Об организации общественных
работ на 2011 год"
Перечень организаций виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования на 2011 год
Р/н
Перечень
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы и
конкретные
условия
Размер
Источник
финанси-
рования
1.
Сарыозекский,
Жайнакский,
Сарыбастауский,
Коксуский,
Талдыбулакский,
Басшийский,
Жоламанский,
Шанханайский,
Карашокынский,
Шубарский,
Сарыбулакский,
Каспанский,
Кызылжарский,
Когалинский,
Алтынемелский
сельские
поселковые
округы
оказание
помощи в
благоустройстве
и озеленении
сельские
местности
Для
организации
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены
для
работников,
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
предостав-
ляется
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
5 дневный
неполный
рабочий день,
предусматри-
ваются 2
выходных дня;
по режиму
неполного
рабочего
времени 5-6
часов;
соблюдение
техники
безопасности;
своевременная
выплата
заработной
платы.
оплаты
труда
уастников
Минимальная
заработная
плата
определенная
Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
2.
Государствен-
ное
учреждение
"Отдел по
делам обороны
Кербулакского
района
оказание
помощи в
обработке
документов
Для
организации
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены
для
работников,
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
предостав-
ляется
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
5 дневный
неполный
рабочий день,
предусматри-
ваются 2
выходных дня;
по режиму
неполного
рабочего
времени 5-6
часов;
соблюдение
техники
безопасности;
своевременная
выплата
заработной
платы.
оплаты
труда
уастников
Минимальная
заработная
плата
определенная
Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
3.
Кербулакский
районный
филиал
Алматинского
областного
государствен-
ного архива
оказание
помощи в
обработке
документов
Для
организации
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены
для
работников,
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
предостав-
ляется
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
5 дневный
неполный
рабочий день,
предусматри-
ваются 2
выходных дня;
по режиму
неполного
рабочего
времени 5-6
часов;
соблюдение
техники
безопасности;
своевременная
выплата
заработной
платы.
оплаты
труда
уастников
Минимальная
заработная
плата
определенная
Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
4.
Кербулакский
районный
филиал
Алматинского
областного
филиала
Государствен-
ного центра
по выплате
пенсий
оказание
помощи в
обработке
документов
Для
организации
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены
для
работников,
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
предостав-
ляется
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
5 дневный
неполный
рабочий день,
предусматри-
ваются 2
выходных дня;
по режиму
неполного
рабочего
времени 5-6
часов;
соблюдение
техники
безопасности;
своевременная
выплата
заработной
платы.
оплаты
труда
уастников
Минимальная
заработная
плата
определенная
Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
5.
Взаимодействие
Кербулакского
районного
отдела
занятости и
социальных
программ с
неправитель-
ственными
организациями
оказание
помощи в
обработке
документов
Для
организации
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии,
предназначены
специально для
безработных;
предназначены
для
работников,
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
предостав-
ляется
возможность
временного
трудоустрой-
ства лицам, не
имеющим
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
5 дневный
неполный
рабочий день,
предусматри-
ваются 2
выходных дня;
по режиму
неполного
рабочего
времени 5-6
часов;
соблюдение
техники
безопасности;
своевременная
выплата
заработной
платы.
оплаты
труда
уастников
Минимальная
заработная
плата
определенная
Законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет

2011 жылы Кербұлақ ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 94 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 06 мамырда N 2-13-139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы N 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012.02.22 N 31 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесі негізінде Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сай, айқындалып, жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орнын құру жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Кербұлақ аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 13 "2010 жылғы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы", Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2010 жылдың 09 наурызында 2-13-108 нөмірімен нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылдың 12 наурызындағы "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 11 санында жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Болысбай Тоғысбайұлы Момбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Жантілеуов
Ұсыныс енгізуші:
Аудан әкімінің орынбасары                  Болысбай Тоғысбайұлы Момбаев
06 сәуір 2011 жыл
Келісілді:
Аппарат басшысы                            Серік Михайлұлы Мұстафанов
06 сәуір 2011 жыл
Аудан әкімі аппаратының
құқықтық мәселелері
бойынша бас маманы                         Ерлан Садуақасұлы Еркебаев
06 сәуір 2011 жыл
Аудандық экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
06 сәуір 2011 жыл
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Айгул Тұрдахынқызы Диханбаева
06 сәуір 2011 жыл
Аудандық қаржы
бөлімінің бастығы                          Гаухар Ақылбекқызы Мусахметова
06 сәуір 2011 жыл
Кербұлақ аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Мекебек Жамауұлы Жамауов
06 сәуір 2011 жыл
Кербұлақ аудандық
Зейнетақы төлеу бөлімшесі                  Қуаныш Пәсепұлы Дүйсенай
06 сәуір 2011 жыл
Мемлекеттік мұрағатының
Кербұлақ ауданының
Дербес бөлімшесі                           Жарылқасын Мәуленбайқызы Удербаева
06 сәуір 2011 жыл
Кербұлақ ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 06 сәуірдегі N 94
"2011 жылы Кербұлақ ауданы
бойынша ақылы қоғамдық
жұмыстарын ұйымдастыру
туралы" қаулысына
қосымша
Ұйымдардың 2011 жылға арналған тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың
түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне
төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көзi
р/с
Ұйымдардың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстар
түрлері
Көлемі мен
нақты
жағдайлары
Қатысушылардың
еңбегіне
төленетін
ақының мөлшері
Қаржыландыру
көзі (мың
теңге)
1.
Сарыөзек,
Жайнақ,
Сарыбастау,
Көксу,
Талдыбұлақ,
Басши,
Жоламан,
Шанханай,
Қарашоқы,
Шұбар,
Сарыбұлақ,
Каспан,
Қызылжар,
Қоғалы,
Алтынемель,
ауыл-кент
округ
әкімдері
ауылды
көгалдандыру
және
абаттандыруға
көмек
көрсету;
құжаттарды
өңдеуге және
жіберуге
көмек көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздар-
ға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде
жұмыспен
қамтылған
қызметкер-
лерге
арналған;
арнаулы
білімі жоқ
адамдарды
уақытша
жұмысқа
орналастыру;
қоғамдық
жұмысты
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және икемді
кесте
бойынша
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні 2 күн
демалыс
белгіленуі;
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
5-6 сағат;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республикасының
Заңында
белгіленген
айлық жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
есебінен
2.
"Кербұлақ
аудандық
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
Мемлекеттік
мекемесі
құжаттарды
өңдеуге,
жіберуге
көмек көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздар-
ға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде
жұмыспен
қамтылған
қызметкер-
лерге
арналған;
арнаулы
білімі жоқ
адамдарды
уақытша
жұмысқа
орналастыру;
қоғамдық
жұмысты
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және икемді
кесте
бойынша
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні 2 күн
демалыс
белгіленуі;
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
5-6 сағат;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республикасының
Заңында
белгіленген
айлық жалақының
Жергілікті
бюджет
есебінен
3.
Алматы
облыстық
мемлекеттік
мұрағатының
Кербұлақ
ауданының
дербес
бөлімшесі
құжаттарды
өңдеуге,
көмек көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздар-
ға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде
жұмыспен
қамтылған
қызметкер-
лерге
арналған;
арнаулы
білімі жоқ
адамдарды
уақытша
жұмысқа
орналастыру;
қоғамдық
жұмысты
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және икемді
кесте
бойынша
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні 2 күн
демалыс
белгіленуі;
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
5-6 сағат;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республикасының
Заңында
белгіленген
айлық жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
есебінен
4.
Зейнетақы
төлеу
жөніндегі
Мемлекеттік
орталығының
Алматы
облыстық
филиалының
Кербұлақ
ауданындағы
бөлімшесі
құжаттарды
өңдеуге,
көмек
көрсету,
зейнетақы
және
жәрдемақы
алушылардың
тұрғылықты
жерін
анықтауға
көмек
көрсету;
жәрдемақы
және
зейнетақы
алушыларға
ескерту
қағазын
жеткізуге
көмек көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздар-
ға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде
жұмыспен
қамтылған
қызметкер-
лерге
арналған;
арнаулы
білімі жоқ
адамдарды
уақытша
жұмысқа
орналастыру;
қоғамдық
жұмысты
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және икемді
кесте
бойынша
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні 2 күн
демалыс
белгіленуі;
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
5-6 сағат;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республикасының
Заңында
белгіленген
айлық жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
есебінен
5.
Кербұлақ
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарла-
малар
бөлімі
үкіметтік
емес (НПО)
ұйымдармен
ынтымақ-
тастықты
жақсартып
бірлесе
отырып
жұмыстарын
ұйымдастыру.
құжаттарды
өңдеуге көмек
көрсету
Қоғамдық
жұмыстар
тұрақты
жұмыс
орындары мен
бос жұмыс
орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздар-
ға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде
жұмыспен
қамтылған
қызметкер-
лерге
арналған;
арнаулы
білімі жоқ
адамдарды
уақытша
жұмысқа
орналастыру;
қоғамдық
жұмысты
толық емес
жұмыс күні
жағдайында
және икемді
кесте
бойынша
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні, 2
жасау 5
күндік толық
емес жұмыс
күні 2 күн
демалыс
белгіленуі;
толық емес
жұмыс уақыты
режимімен
5-6 сағат;
еңбек
қауіпсіз-
дігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі.
Қазақстан
Республикасының
Заңында
белгіленген
айлық жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергілікті
бюджет
есебінен