О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 18 июля 2011 года N 42-321. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-13-140. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-360
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20.12.2011 N 48-360
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 и пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-13-131, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 07 января 2011 года N 1 (3542), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 39-292 "О внесении изменений и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 02 марта 2011 года за N 2-13-134, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11 марта 2011 года N 10 (3551), в решение Кербулакского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 40-296 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-13-136, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 08 апреля 2011 года N 14 (3555), в решение Кербулакского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 40-310 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-13-138, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 апреля 2011 года N 17(3558) следующие изменения:
Пункт 1:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 42-321 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-13-140 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-360 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 48-360 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне (2010 жылдың 31 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-131 енгізілген, 2011 жылдың 07 қаңтардағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3542) жарияланған), 2011 жылдың 17 ақпанындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 39-292 (2011 жылдың 02 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-134 енгізілген, 2011 жылғы 11 наурыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 10 (3551) жарияланған), 2011 жылғы 25 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-296 (2011 жылдың 31 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-136 енгізілген, 2011 жылдың 08 сәуірдегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 14 (3555) жарияланған), 2011 жылдың 14 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-310 (2011 жылдың 22 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-138 енгізілген, 2011 жылдың 29 сәуірдегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 17(3558) жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:

1) "Доходы" цифру "3994289" заменить на цифру "4063161", в том числе:
"Налоговые поступления" цифру "92888" заменить на цифру "102316";
"Поступление от продажи основного капитала" цифру "9656" заменить на цифру "10428";
"Поступление трансфертов" цифру "3889217" заменить на цифру "3948589";
"Целевые текущие трансферты" цифру "384614" заменить на цифру "451608";
"Целевые трансферты на развитие" цифру "793988" заменить на цифру "786366".
2) "Расходы" цифру "4037090" заменить на цифру "4105960".
В пункте 3:
"Государственные услуги общего характера" цифру "220537" заменить на цифру "222168";
"Оборона" цифру "21758" заменить на цифру "28398";
"Образование" цифру "2684682" заменить на цифру "2688142";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "150799" заменить на цифру "159771";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "622892" заменить на цифру "669201";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "125708" заменить на цифру "125266";
"Другие" цифру "46534" заменить на цифру "48834";
"Возврат неиспользованного кредита" цифру "1009" заменить на цифру "1011".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Дауренбаев Азамат Оразбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства                      Тулегенов Шалхибай Молдахметович
18 июля 2011 года
Внесение изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2011 год N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Утвержден решением маслихата
N 40-310 от 14 апреля 2011 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2011 год" утвержден
решением маслихата N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

1) "Кірістер" деген жолы бойынша "3994289" саны "4063161" санына ауыстырылсын, оның ішінде: "Салық түсімдері" деген жолы бойынша "92888" саны "102316" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "9656" саны "10428" санына ауыстырылсын;
"Трансферттерден түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "3889217" саны "3948589" санына ауыстырылсын;
"Ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолы бойынша "384614" саны "451608" санына ауыстырылсын
"Нысаналы даму трансферттері" деген жолы бойынша "793988" саны "786366" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жолы бойынша "4037090" саны "4105960" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетуге" деген жолы бойынша "220537" саны "222168" санына ауыстырылсын;
"Қорғаныс" деген жолы бойынша "21758" саны "28398" санына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру" деген жолы бойынша "2684682" саны "2688142" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жолы бойынша "150799" саны "159771" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық"" деген жолы бойынша "622892" саны "669201" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жолы бойынша "125708" саны "125266" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" деген жолы бойынша "46534" саны "48834" санына ауыстырылсын;
"Қарызды өтеу" деген жолы бойынша "1009" саны "1011" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Азамат Оразбайұлы Дәуренбеков
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
18 шілде 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 36-276 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы 2011 жылғы 18 шілдедегі
N 42-321 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 36-276 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
6

1000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов
1823
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц и
40
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам
3
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением
26
12
Государственная пошлина за выдачу разрешении на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики
20
2
Неналоговые поступления
1828
01
Доходы от государственной собственности
430
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
430
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
430
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемые из местного бюджета
410
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемые из местного бюджета
410
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
310
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
100
06
Прочие неналоговые поступления
988
Прочие неналоговые поступления
986
07
Возврат не использованных кредитов
2
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
986
3
Поступления от продажи основного капитала
10428
03
Продажа земли и нематериальных активов
10428
1
Продажа земли
10428
01
Поступления от продажи земельных участков
10428
4
Поступления трансфертов
3948589
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3948589
2
Трансферты из областного бюджета
3948589
01
Целевые текущие трансферты

1000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1823
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
40
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
1000
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық, қызметтік қарудың "аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
26
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20
2
Салықтық емес түсiмдер
1828
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
430
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
430
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
430
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
410
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
410
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
310
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерден алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
100
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
988
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
988
07
Әлеуметтік сала мамандарына тұрғын үй алуға бөлінген кредиттердің игерілмей қалған қаражатын қайтару
2
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
986
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
10428
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
10428
1
Жерді сату
10428
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
10428
4
Трансферттердің түсімдері
3948589
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3948589
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3948589
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер