О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 21 октября 2011 года N 45-335. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-13-141. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-360
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20.12.2011 N 48-360
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 и пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-13-131, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 07 января 2011 года N 1 (3542), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 39-292 "О внесении изменении и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 02 марта 2011 года за N 2-13-134, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11 марта 2011 года N 10 (3551), в решение Кербулакского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 40-296 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-13-136, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 08 апреля 2011 года N 14 (3555), в решение Кербулакского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 40-310 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-13-138, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 апреля 2011 года N 17 (3558 ), в решение Кербулакского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 42-321 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года N 2-13-140, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 5, 12, 26 августа 2011 года N 31 (3572), N 32 (3573), N 34 (3575) следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 45-335 шешімі. Алматы облысының әділет департаменті Кербұлақ ауданының әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда N 2-13-141 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-360 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 48-360 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4–тармағына, 109–бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 (2010 жылдың 31 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-131 енгізілген, 2011 жылдың 07 қаңтардағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3542) жарияланған), 2011 жылғы 17 ақпанындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 39-292 (2011 жылдың 02 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-134 енгізілген, 2011 жылғы 11 наурызындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 10 (3551), жарияланған), 2011 жылғы 25 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-296 (2011 жылдың 31 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-136 енгізілген, 2011 жылғы 08 сәуіріндегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 14(3555) жарияланған), 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-310 (2011 жылдың 22 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-138 енгізілген, 2011 жылғы 29 сәуіріндегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 17 (3558) жарияланған), 2011 жылғы 18 шілдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 42-321 (2011 жылдың 27 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-140 енгізілген, 2011 жылғы 5, 12, 26 тамыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 31 (3572), N 32 (3573), N 34 (3575), жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4063161" заменить на цифру "4151813", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "102316" заменить на цифру "104133";
"неналоговые поступления" цифру "2486" заменить на цифру "2545";
"поступление от продажи основного капитала" цифру "10428" заменить на цифру "7894";
"поступление трансфертов" цифру "3948589" заменить на цифру "4030437";
"целевые текущие трансферты" цифру "451608" заменить на цифру "565599";
"целевые трансферты на развитие" цифру "786366" заменить на цифру "754223".
2) "расходы" цифру "4105960" заменить на цифру "4194612";
"Поступления займа" "1009" заменить на цифру "781";
В пункте 3 по строкам:
"Государственные услуги общего характера" цифру "22216" заменить на цифру "228358";
"Оборона" цифру "28398" заменить на цифру "28309";
"Образование" цифру "2688142" заменить на цифру "2693036";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "159771" заменить на цифру "163971";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "669201" заменить на цифру "738731";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "81837" заменить на цифру "85780";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружаюшей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "125266" заменить на цифру "125650";
"Транспорт и коммуникация" цифру "70645" заменить на цифру "70640";
"Другие" цифру "48834" заменить на цифру "48439";
"Чистое бюджетное кредитование" цифру "39055" заменить на цифру "32251";
"Погашение займов" цифру "1011" заменить на цифру "783".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Дауренбеков Азамат Оразбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАННО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Тулегенов Шалхибай Молдахметович
21 октября 2011 года
Внесение изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2011-2013 год" N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Утвержден решением маслихата
N 45-335 от 21 октября 2011 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2011-2013 год" утвержден
решением маслихата N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

1) "Кірістер" "4063161" саны "4151813" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салық түсімдері" "102316" саны "104133" санына ауыстырылсын;
"салық емес түсімдер" "2486" саны "2545" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "10428" саны "7894" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "3948589" саны "4030437" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "451608" саны "572403" санына ауыстырылсын
"нысаналы даму трансферттері" "786366" саны "754223" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4105960" саны "4194612" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" "1009" саны "781" санына ауыстырылсын;
3 тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетуге" "222168" саны "228358" санына ауыстырылсын;
"Қорғанысқа" "28398" саны "28309" санына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру" "2688142" саны "2693036" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "159771" саны "163971" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына" "669201" саны "738731" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістігіне" "81837" саны "85780" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "125266" саны "125650" санына ауыстырылсын;
"Көлік және коммуникация" "70645" саны "70640" санына ауыстырылсын;
"Басқалар функционалдық тобына" "48834" саны "48439" санына ауыстырылсын;
"Таза бюджеттік кредиттеу" "39055" саны "32251" санына ауыстырылсын;
"Қарызды өтеу" "1011" саны "783" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Азамат Оразбайұлы Дәуренбеков
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының
экономика бюджеттік
жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
21 қазан 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 2011 жылғы 21 қазандағы
N 45-335 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 36-276 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
6