О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 46-346. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года N 2-13-142. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-360
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20.12.2011 N 48-360
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пунктом 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-13-131, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 07 января 2011 года N 1 (3542), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2011 года N 39-292 "О внесении изменении и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 02 марта 2011 года за N 2-13-134, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11 марта 2011 года N 10 (3551), в решение Кербулакского районного маслихата от 25 марта 2011 года N 40-296 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-13-136, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 08 апреля 2011 года N 14 (3555), в решение Кербулакского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 40-310 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-13-138, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 апреля 2011 года N 17 (3558), в решение Кербулакского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 42-321 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года N 2-13-140, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 5, 12, 26 августа 2011 года N 31(3572), N 32(3573), N 34(3575), в решение Кербулакского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 45-335 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года N 2-13-141, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 04 ноября 2011 года N 44(3585) следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 46-346 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашада N 2-13-142 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-360 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 48-360 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109–бабының 5-тармағын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-1013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне (2010 жылдың 31 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-131 енгізілген, 2011 жылдың 07 қаңтардағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1(3542) жарияланған), 2011 жылғы 17 ақпанындағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 39-292 (2011жылдың 02 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-134 енгізілген, 2011 жылғы 11 наурызындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 10 (3551), жарияланған), 2011 жылғы 25 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-296 (2011 жылдың 31 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-136 енгізілген, 2011 жылғы 08 сәуіріндегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 14(3555) жарияланған), 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-310 (2011 жылдың 22 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-138 енгізілген, 2011 жылғы 29 сәуіріндегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 17(3558) жарияланған), 2011 жылғы 18 шілдедегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 42-321 (2011 жылдың 27 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-140 енгізілген, 2011 жылғы 5, 12, 26 тамыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 31(3572), N 32(3573), N 34(3575), жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 45-335 (2011 жылдың 25 қазан нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-141 енгізілген, 2011 жылғы 4 қарашадағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 44(3585), жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төменгі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4151813" заменить на цифру "4142249", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4030437" заменить на цифру "4027677";
"целевые текущие трансферты" цифру "572403" заменить на цифру "563572";
"целевые трансферты на развитие" цифру "754223" заменить на цифру "753490";
2) "расходы" цифру "4194612" заменить на цифру "4185048";
В пункте 3 по строкам:
В строке "Государственные услуги общего характера" цифру "228358" заменить на цифру "228903";
"Оборона" цифру "28309" заменить на цифру "28287";
"Образование" цифру "2693036" заменить на цифру "2683882";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "163971" заменить на цифру "162571";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "738731" заменить на цифру "739976";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "85780" заменить на цифру "86173";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "125650" заменить на цифру "123978";
"Другие" цифру "48439" заменить на цифру "48882".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель сессии                        Есимов Бакытбек Сансызбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Тулегенов Шалхибай Молдахметович
Внесение изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2011-2013 год" N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Утвержден решением маслихата
N 46-346 от 11 ноября 2011 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2011-2013 год" утвержден
решением маслихата N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) "Кірістер" "4151813" саны "4142249" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4030437" саны "4027677" санына ауыстырылсын; оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "572403" саны "563572" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "754223" саны "753490" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "4194612" саны "4185048" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетуге" "228358" саны "228903" санына ауыстырылсын;
"Қорғанысқа" "28309" саны "28287" санына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру" "2693036" саны "2683882" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "163971" саны "162571" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына"" "738731" саны "739976" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "85780" саны "86173" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "125650" саны "123978" санына ауыстырылсын;
"Басқалар функционалдық тобына" "48439" саны "48882" санына ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Бақытбек Сансызбайұлы Есімов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының
экономика бюджеттік
жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
11 қараша 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 2011 жылғы 11 қарашадағы
N 46-346 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 36-276 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6