О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 21 февраля 2011 года N 51-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2011 года N 2-14-105. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статьи 104 пункта 5 и статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 пункта 1 подпункта 1 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных - правовых актов от 30 декабря 2010 года 2-14-102, опубликованный в номере 4(57) от 14 января 2011 года, в номере 3(58) от 21 января 2011 года, в номере 4(59) 28 января 2011 года, в газете "Нұрлы Коксу") следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
1) "Доходы" "3019999" заменить на цифру "3014980" в том числе:
"поступления трансфертов" "905345" заменить на цифру "2946001";
строку "субвенция" "2045675" исключить;
2) "Расходы" "2984999" заменить на цифру "3003490";
3) "чистое бюджетное кредитование" "36972" заменить на цифру "36797" в том числе:
бюджетное кредитование "38278" заменить на цифру "38103";
5) "дефицит" цифру "-36972" заменить на цифру "-60307";
6) "финансирование дефицита бюджета" "36972" заменить на цифру "60307".
В пункте 3:
"Государственные услуги общего характера" "178686" заменить на цифру "187286";
"Образование" "2066113" заменить на цифру "2076113";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" "83523" на цифру "82421";
дополнить строку " трансферты" "933".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы N 51-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда N 2-14-105 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-102 нөмірімен тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы 2(57), 21 қаңтардағы (58), 28 қаңтардағы 4(59) нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) "Кірістер" "3019999" саны "3014980" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "905345" саны "2946001" санына ауыстырылсын;
"субвенциялар" "2045675" деген жол алынып тасталсын.
2) "Шығындар" "2984999" саны "3003490" санына ауыстырылсын.
3) таза бюджеттік кредит беру "36972" саны "36797" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "38278" саны "38103" санына ауыстырылсын.
5) бюджет тапшылығы "-36972" саны "-60307" санына ауыстырылсын.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру "36972" саны "60307" санына ауыстырылсын.
3 тармақтағы:
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге "178686" саны "187286" санына ауыстырылсын;
Білім беруге "2066113" саны "2076113" санына ауыстырылсын;
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына "83523" саны "82421" санына ауыстырылсын;
төмендегі жолмен толықтырылсын:
"трансферттер" "993" саны.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.