О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 14 апреля 2011 года N 55-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-14-107. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 30 декабря 2010 года за N 2-14-102, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 14 января 2011 года N 4(57), от 21 января 2011 года N 3(58), 28 января 2011 года N 4(59), в решение Коксуского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 28 февраля 2011 года N 2-14-105, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 11 марта 2011 года N 10(65), в решение Коксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 53 -1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 7 апреля 2011 года N 2-14-106, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 15 апреля 2011 года N 15(70), следующие изменения:
В пункте 1:
1) "Доходы " цифру "3038742 " заменить на цифру "3078894" в том числе:
"налоговые поступления " цифру "60404" заменить на цифру "68977";
"неналоговые поступления " цифру "7475" заменить на цифру "4992";
"поступления от продажи основного капитала " цифру "1100" заменить на цифру "1010";

Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 55-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-14-107 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 2(57), 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3(58), 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4(59) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 51-1 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 10(65) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурызындағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 53-1 шешіміне (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-14-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 15(70) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) "Кірістер" "3038742" саны "3078894" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "60404" саны "68977" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "7475" саны "4992" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "1100" саны "1010" санына ауыстырылсын;

"поступления трансфертов" цифру "2969763" заменить на цифру "3003915";
2) "Расходы" цифру "3059528" заменить на цифру "3099680";
В пункте 3:
Государственные услуги общего характера цифру "187286" заменить на цифру "190784";
Оборона цифру "86179" заменить на цифру "119743";
Образование цифру "2123797" заменить на цифру "2135443";
Социальная помощь и социальное обеспечение цифру "132494" заменить на цифру "132795";
Жилищно-коммунальное хозяйство цифру "193226" заменить на цифру "187948";
Культура, спорт, туризм и информационное пространство цифру "70310" заменить на цифру "66402";
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения цифру "90203" на цифру "90508";
Прочие цифру "25721" на цифру "25745".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Секретарь районного
маслихата сессии                           Б. Кисметов
председатель сессии
районного маслихата                        К. Шайыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Асель Базархановна Амирсеитова
14 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 14 апреля
2011 года N 55-1 о внесении
изменений в решение Коксуского
районного маслихата от
22 декабря 2010 года N 48-2
"О районном бюджете Коксуского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 48-2 "О районном бюджете
Коксуского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

"трансферттердің түсімдері" "2969763" саны "3003915" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3059528" саны "3099680" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету "187286" саны "190784" санына ауыстырылсын;
Қорғаныс "86179" саны "119743" санына ауыстырылсын;
Білім беруге "2123797" саны "2135443" санына ауыстырылсын;
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру "132494" саны "132795" санына ауыстырылсын;
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық "193226" саны "187948" санына ауыстырылсын;
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік "70310" саны "66402" санына ауыстырылсын;
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына "90203" саны "90508" санына ауыстырылсын;
Басқалар "25721" саны "25745" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Шайықов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
14 сәуір 2011 жылғы
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 14 сәуіріндегі
Көксу ауданы мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 55-1 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-2 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Көксу ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
А Т А У Ы
I.Кірістер