О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 58-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-14-111. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 30 декабря 2010 года за N 2-14-102, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 14 января 2011 года N 4(57), от 21 января 2011 года N 3(58), 28 января 2011 года N 4(59), Коксуского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 28 февраля 2011 года N 2-14-105, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 11 марта 2011 года N 10(65), Коксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 53-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 7 апреля 2011 года N 2-14-106, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 15 апреля 2011 года N 15(70), Коксуского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 55-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 22 апреля 2011 года N 2-14-107, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 29 апреля 2011 года N 17(72), следующие изменения:
В пункте 1

Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 58-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-14-111 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 2(57), 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3(58), 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4(59) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 51-1 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 10(65) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурызындағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 53-1 (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 15(70) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55-1 (2011 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-107 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 17(72) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:

1) "Доходы" цифру "3078894" заменить на цифру "3182033" в том числе:
"Налоговые поступления" цифру "68977" заменить на цифру "86460";
"Неналоговые поступления" цифру "4992" заменить на цифру "5352";
"Поступления от продажи основного капитала" цифру "1010" заменить на цифру "1466";
"Поступления трансфертов" цифру "3003915" заменить на цифру "3088755".
2) "Расходы" цифру "3099680" заменить на цифру "3202819".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "36797" заменить на цифру "70956";
"Бюджетные кредиты" цифру "38103" заменить на цифру "72263";
"Погашение бюджетных кредитов" цифру "1306" заменить на цифру "1307".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-92583" заменить на цифру "-126742".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "92583" заменить на цифру "126742".
В пункте 3
"Государственные услуги общего характера" цифру "190784" заменить на цифру "190131";
"Оборона" цифру "119743" заменить на цифру "119582";
"Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "1618" заменить на цифру "1144";
"Образование" цифру "2135443" заменить на цифру "2149110";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "132795" заменить на цифру "140204";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "187948" заменить на цифру "249576";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "66402" заменить на цифру "66324";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "90508" на цифру "90926";
"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "7056" заменить на цифру "7602";
"Транспорт и коммуникации" цифру "140645" заменить на цифру "161962";
"Прочие" цифру "25745" на цифру "25265".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Кылышова
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Кисметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Асель Базархановна Амирсеитова
15 июля 2011 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 18 июля 2011 года
N 58-1 о внесении изменений в решение
Коксуского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 48-2
"О районном бюджете Коксуского
района на 2011-2013 годы"
приложение 1
к решению Коксуского районного

1) "Кірістер" "3078894" саны "3182033" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Салықтық түсімдер" "68977" саны "86460" санына ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" "4992" саны "5352" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "1010" саны "1466" санына ауыстырылсын;
"Трансферттердің түсімдері" "3003915" саны "3088755" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3099680" саны "3202819" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "36797" саны "70956" санына ауыстырылсын;
"Бюджеттік кредиттер" "38103" саны "72263" санына ауыстырылсын;
"Бюджеттік кредиттерді өтеу" "1306" саны "1307" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" "-92583" саны "-126742" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" "92583" саны "126742" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" "190784" саны "190131" санына ауыстырылсын;
"Қорғаныс" "119743" саны "119582" санына ауыстырылсын;
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" "1618" саны "1144" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" "2135443" саны "2149110" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "132795" саны "140204" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "187948" саны "249576" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "66402" саны "66324" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "90508" саны "90926" санына ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "7056" саны "7602" санына ауыстырылсын;
"Көлік және коммуникация" "140645" саны "161962" санына ауыстырылсын;
"Басқалар" "25745" саны "25265" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрайымы                       С. Қылышова
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
2011 жылғы 15 шілде
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
Көксу ауданы мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 58-1 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының

8647
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
7814
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
833
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90926
1
Сельское хозяйство
21228
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11762
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
660
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1450
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1156
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
6200
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
6200
6
Земельные отношения
5891
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5891
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5741
007
Капитальные расходы государственных органов
150
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
63807
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
63807
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
63807
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7602
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7602
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
7602
12
Транспорт и коммуникации
161962
1
Автомобильный транспорт
161962
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8647
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7814
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
833
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90926
1
Ауыл шаруашылығы
21228
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15028
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11762
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
660
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1450
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1156
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
6200
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
6200
6
Жер қатынастары
5891
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5891
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5741
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
63807
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
63807
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
63807
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7602
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7602
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7602
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7602
12
Көлік және коммуникация
161962
1
Автомобиль көлігі
161962
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі