О внесении изменений и дополнений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 48-279. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 N 2-17-104. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за  N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-17-94, опубликовано в газете "Саркан" за N 2 от 07 января 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 22 февраля 2011 года в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 44-265 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года за N 2-17-95, опубликовано в газете "Саркан" за N 12 от 04 марта 2011 года); внесено изменение и дополнение Сарканским районным маслихатом 18 марта 2011 года за N 45-269 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-17-100, опубликовано в газете "Саркан" за N 19 от 15 апреля 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 14 апреля 2011 года за N 46-273 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-17-103, опубликовано в газете "Саркан" за N 21-22 от 29 апреля 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 48-279 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-17-104 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармакшасына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-94 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 7 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы N 44-265 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 23 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-95 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 12 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 45-269 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 31 наурызында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-100 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 19 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 46-273 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-103 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 21-22 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) "Доходы" цифру "3013203" заменить на цифру "3149727", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "133140" заменить на цифру "157939";
"неналоговые поступления" цифру "2844" заменить на цифру "9645";
"поступление трансфертов" цифру "2865249" заменить на цифру "2970173".
2) "Затраты" цифру "3049538" заменить на цифру "3186061".
3) "Погашение кредита" дополнить цифрой "832".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 28 к указанному решению дополнить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
48 сессии районного маслихата              С. Турсумбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Рахметкалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского районного
отдела экономики, бюджетного
планирования и предпринимательства         Аязбаев Талгат Токтасынович
15 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) Кірістер жолында "3013203" саны "3149727" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"Салықтық түсімдер" деген жолы бойынша "133140" саны "157939" санына ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" деген жолы бойынша "2844" саны "9645" санына ауыстырылсын;
"Трансферттердің түсімдері" деген жолы бойынша "2865249" саны "2970173" санына ауыстырылсын.
2) Шығындар жолында "3049538" саны "3186061" санына ауыстырылсын.
3) Қарыздарды өтеу жолында "832" санымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
4. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес толықтырылып, жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс N 48-ші
сессиясының төрағасы                       С. Турсумбаев
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Сарқан аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
15 шілде 2011 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
А Т А У Ы
I.КІРІСТЕР

478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
8432
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
7766
003
Капитальные расходы государственных органов
54
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
612
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89137
1
Сельское хозяйство
20024
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11914
003
Капитальные расходы государственных органов
172
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
330
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2008
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1190
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
4410
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
4410
6
Земельные отношения
13448
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13448
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6058
004
Организация работ по зонированию земель
6950
007
Капитальные расходы государственных органов
440
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
55665
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
55665
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55665
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8497
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8497
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8497
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8397
015
Капитальные расходы государственных органов

478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8432
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7766
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
54
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
612
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89137
1
Ауыл шаруашылығы
20024
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15614
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11914
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
172
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
330
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2008
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1190
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
4410
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4410
6
Жер қатынастары
13448
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13448
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6058
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6950
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
440
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
55665
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
55665
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55665
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8497
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8497
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8497
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8397
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары

36335
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Атауы
ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ
832
16
Погашение займов
832
1
Погашение займов
832
452
Отдел финансов района (города областного значения)
832
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
832
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов выданных из местного бюджета
1
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 6
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
На реализацию программы "Балапан" дошкольным организациям
выделено из областного бюджета целевые текущие трансферты для
укрепления материально-технической базы и проведение
капитального ремонта детских садов
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
70110,0
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 22
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие объектов образования
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
09
Прочие услуги в области образования
466
Отдел архитектуры градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
298758,0
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 19
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство

36335
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
ҚАРЫЗДАРДЫ ӨТЕУ
832
16
Қарыздарды өтеу
832
1
Қарыздарды өтеу
832
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
832
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
831
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
2-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
6-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына "Балапан" бағдарламасын
іске асыруға күрделі жөндеу мен материалдық-техникалық базасын
нығайтуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
04
Білім беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
70110,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
3-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
22-қосымша
Білім беру объектілерін дамытуға облыстық бюджет есебінен
берілген нысаналы даму трансферттердің сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
04
Білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
298758,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
4-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
19-қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға облыстық бюджет есебінен берілген нысаналы даму
трансферттердің сомасы
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12974,0
Приложение 5
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 20
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на
развитие системы водоснабжения
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения
91527,0
Приложение 6
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 15 июля
2011 года N 48-279 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 28
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые текущие трансферты из Республиканского бюджета выделено
на обеспечение деятельности центров занятости в рамках
программы "Занятость-2020"
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
12974,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
5-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
20-қосымша
Сумен қамтамасыз ету объектілерін дамытуға облыстық бюджет
есебінен берілген нысаналы даму трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
91527,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 шілдедегі
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 48-279 шешіміне бекітілген
6-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
28-қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру үшін республикалық
бюджет қаражатынан ағымдағы нысаналы трансферттер (Жұмыспен
қамту орталығы)
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек