О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 54-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-19-124. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи-106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи-6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано государственном Реестре нормативных правовых актов от 10 января 2011 года за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года за N 46-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 25 февраля 2011 года за N 2-19-113, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 9 (1001) от 08 марта 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 30 марта 2011 года за N 47-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2011 года за N 2-19-114, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 15 (1007) от 23 апреля 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 26 апреля 2011 года за N 48-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 27 апреля 2011 года за N 2-19-117, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 17 (6048) от 07 мая 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 июля 2011 года за N 50-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 июля 2011 года за N 2-19-118, опубликовано в газете "Іле өңірі" - "Или тәвиси" N 30 (1022) от 13 августа 2011 года и N 31(1023) от 20 августа 2011 года), "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 октября 2011 года за N 53-1" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 24 октября 2011 года за N 2-19-123, опубликовано в газете "Іле өңірі" - "Или тәвиси" N 41 (1033) от 05 ноября 2011 года следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 54-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-19-124 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2011 жылғы 10 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-111 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 22 қаңтарында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-1 (2011 жылғы 25 ақпанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-113 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 08 наурыздағы "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 9 (1001) жарияланған), 2011 жылғы 30 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 47-1 (2011 жылы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-114 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 23 сәуірде "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" газетінің N 15 (1007) жарияланған), 2011 жылғы 26 сәуірдегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-1 (2011 жылы 27 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-117 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 07 мамырында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 17 (6048) жарияланған), 2011 жылғы 21 шілдедегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 50-1 (2011 жылы 28 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-118 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 13 тамызында "Іле Өңірі"-"Или Тәвиси" газетінің N 30 (1062) және 2011 жылғы 20 тамыздағы N 31 (1023) жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 53-1 (2011 жылы 24 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-123 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 05 қарашада "Іле Өңірі"-"Или Тәвиси" газетінің N 41 (1033) жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

1) "Доходы" цифру "4218773" заменить на цифру "4207583", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3558286" заменить на цифру "3547096", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "270600" заменить на цифру "269168";
"целевые трансферты на развитие" цифру "844248" заменить на цифру "834490".
2) "Расходы" цифру "4297748" заменить на цифру "4286558"; в том числе:
"государственные услуги общего характера" цифру "224874" заменить на цифру "228178";
"оборона" цифру "95230" заменить на цифру "95224";
"общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "6437" заменить на цифру "5301";
"образование" цифру "2703344" заменить на цифру "2706124";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "256000" заменить на цифру "253931";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "608344" заменить на цифру "597585";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "100975" заменить на цифру "101495";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "132648" заменить на цифру "127772";
"прочие" цифру "88144" заменить на цифру "88794";
"погашение займов" цифру "1" заменить на цифру "403".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "78976" заменить на цифру "79378".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-96702" заменить на цифру "-97104".
6) "Финансирование дефицита использование профицита бюджета" цифру "96702" заменить на цифру "97104".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Юлдашев
Секретарь районного
маслихата                                  М. Нуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Уйгурского района"                         М. Исмаилов
11 ноября 2011 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
о внесении изменений в решение
районного маслихата от 11 ноября
2011 года N 54-1"О бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решению районного маслихата
о внесении изменений в решение
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходная часть

1) "Кірістер" "4218773" саны "4207583" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3558286" саны "3547096" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "270600" саны "269168" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "844248" саны "834490" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4297748" саны "4286558" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "224874" саны "228178" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" "95230" саны "95224" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" "6437" саны "5301" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру" "2703344" саны "2706124" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "256000" саны "253931" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "608344" саны "597585" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "100975" саны "101495" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "132648" саны "127772" санына ауыстырылсын;
"басқалар" "88144" саны "88794" санына ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" "1" саны "403" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "78976" саны "79378" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-96702" саны "-97104" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" 96702" саны "97104" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К. Юлдашев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Нуров
КЕЛІСІЛДІ:
“Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М. Исмаилов
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
"Ұйғыр ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 54-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І.КІРІСТЕР