О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 36-4
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2011 года № 43-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Байзакского района 13 сентября 2011 года за № 6-2-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года №30 – 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1793) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата “О районном бюджете на 2011 – 2013 годы” от 24 декабря 2010 года № 36 – 4 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6 – 2 – 123, опубликовано в районной газете “Сельская новь” от 15 января 2011 года № 8 – 9 – 10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 172 967» заменить цифрами «5 161 588 »;
цифры «709 040» заменить цифрами «729 040»;
цифры «4 419 712» заменить цифрами «4 388 333»;
в подпункте 2):
цифрами «5 182 027»;
в подпункте 4):
цифры «11 500» заменить цифрами «-2 803»;
в первом абзаце цифры «11 500» заменить цифрами «4 362»;
во втором абзаце цифры «0» заменить цифрами «7 165»;
в пункте 3
цифры «11 000» заменить цифрами «13 000».
Приложение - 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қыркүйектегі № 43-2 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қыркүйекте № 6-2-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36 – 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6 – 2 – 123 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда аудандық № 8 – 9 – 10 “Ауыл жаңалығы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5172967» сандары «5161588» сандарымен ауыстырылсын;
«709040» сандары «729040» сандарымен ауыстырылсын;
«4419712» сандары «4388333» сандарымен ауыстырылсын;
2.тармақшада:
«5179103» сандары «5182027» сандарымен ауыстырылсын;
4.тармақшада:
«11500» сандары «-2803» сандарымен ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы «11500» сандары «4362» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «0» саны «7165» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
«11000» сандарды «13000» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Битабаров                               А. Унетаева
Приложение к решению
Байзакского районного маслихата
от 5 сентября 2011 года № 43 - 1
Приложение – 1 к решению
Байзакского районного маслихата
№ 36 – 4 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
2011 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Битабаров                               А. Унетаева
Байзақ аудандық маслихаттың
2011 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 43 – 2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық маслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36 – 4 шешіміне 1 – қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2011 жыл сомасы, мың
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы