О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 26 апреля 2011 года № 40-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района 28 апреля 2011 года за № 6-3-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1768, опубликованное в газете «Шугыла-Радуга» от 6 января 2011 года № 1-2) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1) цифры «5 720 787» заменить цифрами «5 737 439»;
цифры «680 826» заменить цифрами «765 227»;
цифры «12 005» заменить цифрами «12 327»;
цифры «5 022 456» заменить цифрами «4 954 385»;
в подпункте 2) цифры «5 723 764» заменить цифрами « 5 742 159»;
в подпункте 4) цифры «25 000» заменить цифрами «23 257»;
В пункте 8:
цифры «41 441» заменить цифрами «43 617»
цифры «9 218» заменить цифрами «8 194».
цифры «15 600» заменить цифрами «18 800».
Пункт 10-1 исключить.
В пункте 12:
цифры «129 736» заменить цифрами «89 400»

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 40-2 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 сәуірде 6-3-128 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1768 болып тіркелген, 2010 жылдың 6 қаңтарында № 1-2 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «5720787» сандары «5737439» сандарымен ауыстырылсын;
«680826» сандары «765227» сандарымен ауыстырылсын;
«12005» сандары «12327» сандарымен ауыстырылсын;
«5022456» сандары «4954385» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5723764» сандары «5742159» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «25000» сандары «23257» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
«41441» сандары «43617» сандарымен ауыстырылсын;
«9218» сандары «8194» сандарымен ауыстырылсын;
«15600» сандары «18800» сандарымен ауыстырылсын;
10-1 тармақ алынып тасталсын.
12 тармақтағы:
«129 736» сандары «89 400» сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 6 названного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
К.Курманкулов                              А.Мантеев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 40-2 от 26 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года

аталған шешімнің 1 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
К.Құрманқұлов                              Ә.Мәнтеев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 40-2 шешіміне № 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне
№ 1-қосымша

176231
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
173901
022
Капитальные расходы государственных органов
2330
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10946
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10946
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11118
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11118
02
Оборона
2660
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2660
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2660
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000
04
Образование
3425216
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
329330
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
329330
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
600
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2659505
004
Общеобразовательное обучение
2623080
005
Дополнительное образование для детей и юношества
36425
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
124659
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48262
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
814
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22627
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
18800
025
Дополнительное увеличение надбавки учителям школ и воспитателям детских дошкольных учреждении за квалификационные категории

176231
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
173901
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2330
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10946
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (областық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10946
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11118
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11118
02
Қорғаныс
2660
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2660
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2660
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000
04
Бiлiм беру
3425216
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
329330
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
329330
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
600
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
600
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2659505
004
Жалпы білім беру
2623080
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
36425
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
124659
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
48262
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
814
020
Жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
22627
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
18800
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту

594
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
594
8
Движение остатков бюджетных средств
18448
Приложение 2
к решению Жамбылского районного
маслихата № 40-2 от 26 апреля 2011 года
Приложение 6
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года
Бюджетная программа района в городе, города районного значения, поселков, аула (села), аульного (сельского) округа
тыс.тенге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
"005" Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
1
Ассинский сельский округ

594
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
594
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
18448
Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 40-2 шешіміне № 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне № 6-қосымша
Қаладағы әрбір ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)округтің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
005 "Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
1
Аса селолық округі