О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 35-3
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30 марта 2011 года № 36-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 12 апреля 2011 года за № 6-4-100. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-3 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-97, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2011 года № 4-5-6) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3 840 679» заменить цифрами «3 922 479»;
цифры «3 315 379» заменить цифрами «3 397 179»;
в подпункте 2):
цифры «3 840 679» заменить цифрами «3 967 391»;
в подпункте 3):
цифры «25 993» заменить цифрами «28 707»;
цифры «26 706» заменить цифрами «29 420»;
в подпункте 5):
цифры «-25 993» заменить цифрами «-73 619»;
в подпункте 6):
цифры «25 993» заменить цифрами «73 619»;
цифры «0» заменить цифрами «47 626»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 36-4 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде № 6-4-100 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексің 109 - бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ  ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-97 болып тіркелген, 2011 жылдың 18 қаңтарында № 4-5-6 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер  енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада:
«3 840 679» деген сандар «3 922 479 » деген сандармен ауыстырылсын;
«3 315 379» деген сандар «3 397 179 » деген сандармен ауыстырылсын;
2)тармақшада:
«3 840 679» деген сандар «3 967 391 » деген сандармен ауыстырылсын;
3)тармақшада:
«25993» деген сандар «28 707 » деген сандармен ауыстырылсын;
«26 706» деген сандар «29 420 » деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-25 993» деген сандар «-73 619 » деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«25 993» деген сандар «73 619 » деген сандармен ауыстырылсын;
0» деген сандар «47626 » деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Реализацию исполнения настоящего решения возложить на отдел экономики и бюджетного планирования акимата района (Г.Бекмурзаева), контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по административно - территориальной структуре, социально - экономическому развитию региона, по бюджету и местным налогам, защите прав человека (О. Нуралы).

Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -  қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын жүзеге асыру аудан әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне (Г. Бекмурзаева) жүктелсін, шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік – экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (О. Нұралы) жүктелсін.

24 764
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
185 124
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 455
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 498
002
Программа занятости
9 715
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 250
005
Государственная адресная социальная помощь
15 000
006
Жилищная помощь
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 810
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 587
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
94 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 000
023
Обеспечение деятельности центра занятости
8 136
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 901
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800
021
Капитальные расходы государственных органов
470
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
168 975
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
84 105
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84 105
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 532
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 532
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 745
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10 745
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

24 764
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
185 124
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
8 455
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 498
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
9 715
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 250
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 000
006
Тұрғын үй көмегі
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 810
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 587
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
94 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
6 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 136
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 171
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды  жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және  іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 901
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
470
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
168 975
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
84 105
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
84 105
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 532
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 532
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 745
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
10 745
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі