О наименовании улиц по Карасазскому сельскому округу Жуалынского района
Решение акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 25 октября 2011 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 7 декабря 2011 года за № 6-4-113
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения жителей Карасазского сельского округа РЕШИЛ:
1. Наименовать нижеследующие улицы по Карасазскому сельскому округу:
1) В селе Карасаз:
Улица Жамбыла;
Улица Карла-Маркса;
Улица Гагарина;
Улица Комарова;
Улица Абая;
Улица Ыбырая Алтынсарина;
Улица Ленина;
2) В селе Акбастау:
Улица Толе би;
Улица Береке;
Улица Койгелди;
Улица Кайрата Рыскулбекова;
3) В селе Журимбай:
Улица Жеңис;
Переулок Болашак;
4) В селе Карасу:
Улица Ак жол;
5) В селе Коктас:
Улица Достык.
2. Исполнение данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Карасазского сельского округа Ахмет Нурлана Бопанулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после истечения десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа                Ж.Баетов

Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі бойынша көшелеріне ат қою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 24 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда № 6-4-113 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағы негізінде және Қарасаз ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1.Қарасаз ауылдық округі бойынша төмендегі көшелеріне ат қойылсын:
1) Қарасаз ауылында:
Жамбыл көшесі;
Карл-Маркс көшесі;
Гагарин көшесі;
Комаров көшесі;
Абай көшесі;
Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Ленин көшесі;
2) Ақбастау ауылында:
Төле би көшесі;
Береке көшесі;
Қойгелді көшесі;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
3) Жүрімбай ауылында:
Жеңіс көшесі;
Болашақ бұрылысы;
4) Қарасу ауылында:
Ақ жол көшесі;
5) Көктас ауылында:
Достық көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасаз ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Нұрлан Бопанұлы Ахметке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік қүн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің м.а.                Ж.Баетов