О переименовании улиц аула Б.Момышулы Жуалынского района
Решение акима аула Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области от 28 апреля 2011 года № 51. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 12 мая 2011 года за № 6-4-103
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 4 статьи-14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и учитывая мнения жителей улиц РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы аула Б. Момышулы:
1) улицу Заречная в улицу Шыгыс;
2) улицу Семафорная в улицу Ынтымак;
3) улицу Пушкина в улицу Шамши Калдаякова;
4) улицу Бурненская в улицу Боранды;
5) улицу 8 марта в улицу 8 наурыз;
6) улицу Ломоносова в улицу Тауелсиздик;
7) улицу Лермонтова в улицу Аксай;
8) улицу Фурманова в улицу Амангелди Иманова;
9) улицу К. Маркса № 1-74, 113-147 (97 дворов) в улицу Байтерек;
10) улицу К. Маркса № 74-113 (30 дворов) в улицу Акментей батыр;
11) улицу Садовая в улицу Алатау;
12) переулок Тракторный в переулок Мынбулак;
13) переулок Почтовый в переулок Актерек;
14) переулок Школьный в улицу Женис;
15) переулок Механизаторский в улицу Казыбек би;
16) переулок Пархоменко в улицу Айтеке би;
17) улицу Железнодорожная в улицу Достык;
18) улицу 2- Железнодорожная в улицу Достык-2;
19) улицу Больничная в улицу Султан Бейбарыс;
20) переулок Больничный в улицу Улан;
21) улицу Фестивальная в улицу Шетбулак;
22) улицу Молодежная в улицу Жастар;
23) улицу Мира в улицу Бейбитшилик;
24) улицу Беляева в улицу Аулие бастау;
25) улицу Комарова в улицу Сакен Сейфуллина;
26) улицу Нефтебаза в улицу Мунайшы;
27) улицу Энергетиков в улицу Парасат;
28) улицу Коммунальная в улицу Ыбырай Алтынсарина;
29) переулок Коммунальный в улицу Наурыз;
30) улицу Заводская в улицу Жуалы;
31) улицу Щорс в улицу Игилик;
32) улицу Совхозная в улицу Жанкожа батыр;
33) переулок Совхозный –в переулок Егеменди;
34) улицу Чапаева в улицу Аль-Фараби;
35) улицу Энгельса в улицу Шокан Уалиханова;
36) улицу Дорожная в улицу Акжол;
37) улицу Котовского в улицу Кожык батыр;
38) переулок Шоссейный в переулок Бирлик;
39) переулок Толстого в переулок Алма Оразбаева;
40) улицу Базарная в улицу Маншук Маметова.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима аула Б. Момышулы М. Бектурсинова.
3. Настоящее решение входит в силу с момента государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие после истечения десяти календарных дней первоначального официального опубликования.
Аким аула Б. Момышулы А. Уркумбаев

Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылыны қарасты көшелерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 51 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 мамырда № 6-4-103 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4 тармағын және көше тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Б. Момышұлы ауылына қарасты төмендегі көрсетілген көшелерге қайта атаулар берілсін.
1) Заречная көшесін Шығыс көшесі деп;
2) Семафорная көшесін Ынтымақ көшесі деп;
3) Пушкин көшесін Шәмші Қалдаяқов көшесі деп;
4) Бурненская көшесін Боранды көшесі деп;
5) 8 март көшесін 8 наурыз көшесі деп;
6) Ломоносов көшесін Тәуелсіздік көшесі деп;
7) Лермонтов көшесін Ақсай көшесі деп;
8) Фурманов көшесін Амангелді Иманов көшесі деп;
9) К. Маркс көшесін № 1-74, 113-147 аралығын (97 үй) Бәйтерек көшесі деп;
10) К. Маркс көшесін № 74-113 аралығын (30 үй) Ақментей батыр көшесі деп;
11) Садовая көшесін Алатау көшесі деп;
12) Тракторный тұйығын Мыңбұлақ тұйығы деп;
13) Почтовый тұйығын Ақтерек тұйығы деп;
14) Школьный тұйығын Жеңіс көшесі деп;
15) Механизатор тұйығын Қазыбек би көшесі деп;
16) Пархоменко көшесін Әйтеке би көшесі деп;
17) Железнодорожная көшесін Достық көшесі деп;
18) 2- Железнодорожная көшесін Достық-2 көшесі деп;
19) Больничная көшесін Сұлтан Бейбарыс көшесі деп;
20) Больничная тұйығын Ұлан көшесі деп;
21) Фестивальная көшесін Шетбұлақ көшесі деп;
22) Молодежная көшесін Жастар көшесі деп;
23) Мира көшесін Бейбітшілік көшесі деп;
24) Беляева көшесін Әулие бастау көшесі деп;
25) Комарова көшесін Сәкен Сейфуллин көшесі деп;
26) Нефтебаза көшесін Мұнайшы көшесі деп;
27) Энергетиков көшесін Парасат көшесі деп;
28) Коммунальная көшесін Ыбырай Алтынсарин көшесі деп;
29) Коммунальный тұйығын Наурыз көшесі деп;
30) Заводская көшесін Жуалы көшесі деп;
31) Щорс көшесін Игілік көшесі деп;
32) Совхозная көшесін Жанқожа батыр көшесі деп;
33) Совхозный тұйығын Егеменді тұйығы деп;
34) Чапаев көшесін Әл-Фараби көшесі деп;
35) Энгельс көшесін Шоқан Уәлиханов көшесі деп;
36) Дорожная көшесін Ақжол көшесі деп;
37) Котовская көшесін Қожық батыр көшесі деп;
38) Шоссейный тұйығын Бірлік тұйығы деп;
39) Толстой тұйығын Алма Оразбаева тұйығы деп;
40) Базарная көшесін Мәншүк Мәметова көшесі деп.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Б. Момышұлы ауылы әкімі аппаратының бас маманы М. Бектұрсыновқа жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Момышұлы ауылының әкімі                 А. Уркумбаев