О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 25 октября 2011 года № 37-4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 28 октября 2011 года за № 6-8-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актах за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января в № 8-9 газеты «Құлан таңы»)следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4361712» заменить цифрами «4350865»;
цифры «1400801» заменить цифрами «1400416»;
цифры «17753» заменить цифрами «11291»;
цифры «7651» заменить цифрами «3651»;
в подпункте 2):
цифры «4402754» заменить цифрами «4399362»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «16550» заменить цифрами «4600»;
во втором абзаце цифры «16550» заменить цифрами «4600»;
в подпункте 5):
цифры «-81789» заменить цифрами «-77294»;
в подпункте 6):
цифры «81789» заменить цифрами «77294»;
цифры «24969» заменить цифрами «20474»;
в пункте 4:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 37-4 Шешімі. Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда 6-8-127 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 22 қаңтардағы № 8-9 «Құлан таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4361712» сандары «4350865» сандарымен ауыстырылсын;
«1400801» сандары «1400416» сандарымен ауыстырылсын;
«17753» сандары «11291» сандарымен ауыстырылсын;
«7651» сандары «3651» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4402754» сандары «4399362» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы «16550» сандары «4600» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «16550» сандары «4600» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-81789» сандары «-77294» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«81789» сандары «77294» сандарымен ауыстырылсын;
«24969» сандары «20474» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

71 419
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 628
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 291
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203 445
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 258
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 258
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162 158
002
Программа занятости
23 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 290
005
Государственная адресная социальная помощь
14 000
006
Жилищная помощь
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 518
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 662
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
88 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 892
023
Обеспечения деятельности центров занятости
10 796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 929
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
186 387
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5 000
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020
5 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 832
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4 832
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

71 419
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17 000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36 628
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 291
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 500
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
203 445
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала,кент,ауыл(село),ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 258
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 258
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162 158
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 518
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 662
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
88 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 892
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 029
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 929
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
186 387
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5 000
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардын дамуы
5 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 832
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4 832
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

142 624
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 610
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 610
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 142
010
Развитие объектов сельского хозяйства
17 142
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
18 816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 326
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 100
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 640
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 064
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
96 992
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 992
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 959
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 482
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов
477
12
Транспорт и коммуникации
161 363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161 363
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
160 863
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
500
13
Прочие
67 253
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 260
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"

142 624
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 610
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 610
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 142
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
17 142
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
18 816
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 326
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 100
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құның иелеріне өтеу
5 250
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
5 500
010
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 640
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 064
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 964
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1 100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
96 992
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 992
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 959
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 482
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
477
12
Көлік және коммуникация
161 363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161 363
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
160 863
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
500
13
Басқалар
67 253
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 260
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау