О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 29 марта 2011 года № 41-17. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 15 апреля 2011 года за № 6-10-117. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32 – 4 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30 – 3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1772), районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–115, опубликованное в газете «Талас тынысы» 22 января 2011 года № 9 – 10), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 022 126» заменить цифрами «5 164 754»;
цифры «4 517 883» заменить цифрами «4 660 511»;
в подпункте 2):
цифры «5 023 121» заменить цифрами «5 183 219»;
в подпункте 3):
цифры «20 547» заменить цифрами «25 041»;
цифры «22 255» заменить цифрами «26 749»;
в подпункте 5) цифры «- 21 542» заменить цифрами «- 43 506»;
в подпункте 6):
цифры «21 542» заменить цифрами «43 506»;
цифра «0» заменить цифрами «21 964»;
пункт 4 дополнить девятым, десятым и одинадцатым абзацами следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования и установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
на обеспечение деятельности центров занятости.».

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 41-17 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде № 6-10-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 – баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30–3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32 – 4 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1772 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–115 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 9 – 10 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 022 126» сандары «5 164 754» сандарымен ауыстырылсын;
«4 517 883» сандары «4 660 511» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 023 121» сандары «5 183 219» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«20 547» сандары «25 041» сандарымен ауыстырылсын;
«22 255» сандары «26 749» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 21 542» сандары «- 43 506» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«21 542» сандары «43 506» сандарымен ауыстырылсын;
«0» саны «21 964» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы және он біріншы абзацтармен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға және өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу;
ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға.».

Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Е.Бейсеуулы                                Ж.Асемов
Приложение -1
к решению Таласского районного маслихата
от 29 марта 2011 года № 41-17
Приложение -1
к решению Таласского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 39-3
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                           Мәслихат хатшысы
Е.Бейсеуұлы                                Ж.Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
29 наурыздағы 2011 жылғы
№ 41-17 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР