О внесении изменений и дополнения в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 4 ноября 2011 года № 47-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 9 ноября 2011 года за № 6-10-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями - 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30 – 3» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1797), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 39–3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–115, опубликованное в газете «Талас тынысы» 22 января 2011 года № 9 – 10), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 246 558» заменить цифрами «5 396 622»;
цифры «524 078» заменить цифрами «527 782»;
цифры «3 781» заменить цифрами «3 970»;
цифры «17 634» заменить цифрами «7 741»;
цифры «4 701 065» заменить цифрами «4 857 129»
в подпункте 2):
цифры «5 265 023» заменить цифрами «5 414 198»;
в подпункте 3):
цифры «25 041» заменить цифрами «25 930»;
цифры «1 708» заменить цифрами «819»;
пункт - 6 дополнить четвертым абзацем следующего содержания:
«развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
в пункте 9:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы N 47-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада № 6-10-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 39–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–115 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 9 – 10 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 246 558» сандары «5 396 622» сандарымен ауыстырылсын;
«524 078» сандары «527 782» сандарымен ауыстырылсын;
«3 781» сандары «3 970» сандарымен ауыстырылсын;
«17 634» сандары «7 741» сандарымен ауыстырылсын;
«4 701 065» сандары «4 857 129» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 265 023» сандары «5 414 198» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«25 041» сандары «25 930» сандарымен ауыстырылсын;
«1 708» сандары «819» сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
9 тармақта:

цифры «10 710» заменить цифрами «10 590».
Приложения - 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Реализацию исполнения решения возложить на заместителя акима района Г.Картабаева, контроль за выполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию района, по бюджету, местным налогам и городскому хозяйству З.Сабырова.

«10 710» сандары «10 590» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын іске асыруды аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қартабаевқа жүктелсін, шешімнің бақылау жасау аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы З.Сабыровқа жүктелсін.