О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" № 29-2 от 27 декабря 2010 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31 августа 2011 года № 36-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 7 сентября 2011 года за № 6-11-112. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1793) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-11-103, опубликовано в районной газете «Шуская долина» за № 3-4 от 11 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 594 570» заменить цифрами «6 624 243»;
цифры «1 539 374» заменить цифрами «1 550 610»;
цифры «16 806» заменить цифрами «28 219»;
цифры «113 379» заменить цифрами «122 564»;
цифры «4 925 011» заменить цифрами «4 922 850»;
в подпункте 2):
цифры «6 495 035» заменить цифрами «6 524 708»;
в пункте 4:
цифры «16 478» заменить цифрами «8 571».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы N 36-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 қыркүйекте 6-11-112 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жыддарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-103 болып тіркелген, 2010 жылғы 11 қаңтардағы №3-4 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 594 570» сандары «6 624 243» сандармен ауыстырылсын;
«1 539 374» сандары «1 550 610» сандармен ауыстырылсын;
«16 806» сандары «28 219» сандармен ауыстырылсын;
«113 379» сандары «122 564» сандармен ауыстырылсын;
«4 925 011» сандары «4 922 850» сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 495 035» сандары «6 524 708» сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«16 478» сандары «8 571» сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.