Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 17 февраля 2011 года N 07/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 18 февраля 2011 года N 8-1-129. Утратило силу - постановлением акимата города Караганды от 1 декабря 2011 года N 55/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 01.12.2011 N 55/01 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (Асаинов Е.Р. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на акима района имени Казыбек би Отарова Е.Б. и акима Октябрьского района Касимова С.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Караганды                      Б. Абдишев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Караганды
от 17 февраля 2011 года N 07/01
Адреса помещений для встреч с избирателями по городу Караганды
N
Наименование района
Адреса помещений
Общая площадь
1.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал химического факультета Карагандинского государственного университета имени Е.А. Букетова, улица Муканова, 41 (по согласованию)
153 мест
2.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал института повышения квалификации и переподготовки государственных служащих и работников образования, улица Жанибекова, 42 (по согласованию)
150 мест
3.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал колледжа имени Д.А. Кунаева, улица Ермекова, 28 (по согласованию)
70 мест
4.
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Молодежный", 22 микрорайон
577 мест
5.
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Железнодорожников", улица М. Маметовой, 111
406 мест
6.
Караганды (Октябрьский район)
Малый зал дворца культуры Нового Майкудука, улица Магнитогорская, 19
200 мест
Приложение 2
к постановлению акимата
города Караганды
от 17 февраля 2011 года N 07/01
Дислокация мест для размещения печатных материалов по городу Караганды
N
Наименование района
Для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит театра музыкальной комедии по улице С. Сейфуллина, остановка "Баня"
2.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит у кинотеатра "Сарыарка" по проспекту Строителей
3.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит у остановки магазина "Турист", микрорайон Степной-3
4.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационные щиты концертного объединения К. Байжанова, на углу улиц Ерубаева - Б. Мира
5.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит в районном парке имени 50-летия Казахстана
6.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит перед торговым домом "Умай"
7.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 21 микрорайон
8.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 23 микрорайон
9.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит по улице Мануильского, 6 (Сортировка)

Қазақстан Республикасының Президентін сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 07/01 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 ақпанда N 8-1-129 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 55/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011.12.01 N 55/01 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Е.Р. Асаинов – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Е.Б. Отаровқа және Октябрь ауданының әкімі С.В. Касимовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі                  Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 17 ақпандағы
N 07/01 қаулысына 1 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары
N
Аудан атауы
Үй-жайлардың мекенжайы
Жалпы көлемi
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің химия факультетінің акт залы, Мұқанов көшесі, 41 (келісім бойынша)
153 орын
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Мемлекеттік қызметшілердің және білім қызметкерлерінің біліктілігін арттыру және қайта дайындау институтының акт залы, Жәнібеков көшесі, 42 (келісім бойынша)
150 орын
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Д.А. Қонаев атындағы колледждің акт залы, Ермеков көшесі, 28 (келісім бойынша)
70 орын
4.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Молодежный" мәдениет сарайының залы, 22 ықшамаудан
577 орын
5.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Темiржолшылар" мәдениет сарайының залы, М. Мәметова көшесі, 111
406 орын
6.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Жаңа Майқұдық мәдениет сарайының кіші залы, Магнитогорская көшесі, 19
200 орын
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 17 ақпандағы
N 07/01 қаулысына 2 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша баспа материалдарды орналастыру орындарының орналасуы
N
Аудан атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
С. Сейфуллин көшесі бойынша "Монша" аялдамасындағы музыкалық комедия театрының ақпараттық қалқаны
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылындағы "Сарыарқа" кинотеатрының жанындағы ақпараттық қалқан
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Степной-3 ықшамауданы, "Турист" дүкенi аялдамасындағы ақпараттық қалқан
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Ерубаев көшесі - Бейбiтшiлiк бульвары қиылысындағы Қ. Байжанов атындағы концерттiк бiрлестiктiң ақпараттық қалқандары
5.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Қазақстанның 50 жылдығы атындағы аудандық саябақтағы ақпараттық қалқан
6.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Умай" сауда үйі алдындағы ақпараттық қалқан
7.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 21 ықшамаудан
8.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 23 ықшамаудан
9.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Мануильский көшесі, 6 орналасқан ақпараттық қалқан (Сұрыптау)