О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы"
Решение XLVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 497. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 23 мая 2011 года N 8-1-133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), в которое внесены изменения решением XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-131, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 апреля 2011 года N 046(798)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 622 714" заменить цифрами "30 439 289";
цифры "16 810 384" заменить цифрами "17 563 391";
цифры "1307 481" заменить цифрами "1 371 049";
в подпункте 2):
цифры "33 431 851" заменить цифрами "34 248 426";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XLVIII сессии
IV созыва городского маслихата
А. Шульц
Секретарь городского
маслихата
К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XLVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 11 мая 2011 года N 497
Приложение 1
к решению XLIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 442
Бюджет города Караганды на 2011 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 497 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 мамырда N 8-1-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVІІ сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Қарағанды қаласының 2011–2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 483 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-131 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 046 (798) жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"29 622 714" саны "30 439 289" санымен ауыстырылсын;
"16 810 384" саны "17 563 391" санымен ауыстырылсын;
"1 307 481" саны "1 371 049" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"33 431 851" саны "34 248 426" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
IV шақырылған
Қарағанды қалалық мәслихаты
XLVIII сессиясының төрағасы
А. Шульц
Қарағанды қалалық мәслихатының
хатшысы
Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 11 мамырдағы XLVIII сессиясының
N 497 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLIII сессиясының
N 442 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер