Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение LI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 июня 2011 года N 548. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 15 июля 2011 года N 8-1-135. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 23 октября 2015 года N 497
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 23.10.2015 N 497.
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить категории автостоянок (паркингов) и размер увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги) согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXIII сессии Карагандинского городского маслихата II созыва от 23 января 2002 года N 8 "Об установлении размера увеличения базовых ставок для налогообложения земель, занятых рынками, автостоянками, автозаправочными станциями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 653 от 21 февраля 2002 года, опубликовано в газете "Орталық Қазақстан" 16 ноября 2002 года N 183-184 (19184) и в газете "Индустриальная Караганда" 25 октября 2002 года N 183-185 (19734-19736).
Сноска. Решение Карагандинского городского маслихата от 23.01.2002 N 8 в РЦПИ не поступало.

Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LI сессиясының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 548 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 шілдеде N 8-1-135 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қазандағы N 497 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 23.10.2015 N 497 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386 бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мөлшері және автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. ІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2002 жылғы 23 қаңтардағы XXІІІ сессиясының "Базарлар, автотұрақтар, жанар-жағармай станциялары орналасқан жерлерге салық салу үшін базалық ставканы ұлғайту мөлшерін белгілеу туралы" N 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 21 ақпандағы N 653 болып тіркелген, 2002 жылғы 16 қарашадағы N 183-184 (19184) "Орталық Қазақстан" газетінде және 2002 жылғы 25 қазандағы N 183-185 (19734-19736) "Индустриальная Караганда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. Қарағанды қалалық мәслихатының 2002.01.23 N 8 шешімі РҚАО-ға түскен жоқ.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам самоуправления, экономики, плана, бюджета, развития малого и среднего бизнеса (председатель Буранкулова Сания Нуртасовна).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель очередной
LI сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             Л. Айтмагамбетова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
Приложение
к решению Карагандинского
городского маслихата

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзін-өзі басқару, экономика, жоспар, бюджет, шағын және орта бизнесті дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссияға (төрайымы Сания Нұртасқызы Боранқұлова) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған
Қарағанды қалалық мәслихатының
кезекті LI сессия төрайымы                 Л. Айтмағамбетова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының