О внесении изменений в решения Карагандинского городского маслихата
Решение LI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 июня 2011 года N 547. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 19 августа 2011 года N 8-1-139. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата Карагандинской области от 14 мая 2014 года № 308
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата Карагандинской области от 14.05.2014 № 308.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1-1 статьи 22 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" от 16 июля 2001 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение XLIX сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 16 мая 2007 года N 14 "Об утверждении Правил застройки территории города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-55 от 27 июня 2007 года, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 11 июля 2007 года N 78 (266) и от 18 июля 2007 года N 81 (269)), в которое внесены изменения и дополнения решением XLI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 8 декабря 2010 года N 423 "О внесении изменений и дополнений в решение XLIX сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 16 мая 2007 года N 14 "Об утверждении Правил застройки территории города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-128 от 14 января 2011 года, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 9 февраля 2011 года N 016 (768)):
пункт 118 Правил застройки территории города Караганды исключить.
2. Внести изменение в решение XLI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 8 декабря 2010 года N 423 "О внесении изменений и дополнений в решение XLIX сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 16 мая 2007 года N 14 "Об утверждении Правил застройки территории города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-128 от 14 января 2011 года, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 9 февраля 2011 года N 016 (768)):
1) в названии решения на государственном языке слово "Қалалық" заменить словом "қалалық";
2) текст названия решения на русском языке не изменяется.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам строительства, экологии, транспорта, связи, коммунально-бытовых услуг населению (председатель - Полевой Николай Григорьевич).

Қарағанды қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LІ сессиясының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 547 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда N 8-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 мамырдағы № 308 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарағанды қалалық мәслихатының 14.05.2014 № 308 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 22 бабы 1-1 тармағы 4) тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. III шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 мамырдағы XLIX сессиясының "Қарағанды қаласының аумағында құрылыс салу Ережесін бекіту туралы" N 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2007 жылғы 27 маусымдағы  N 8-1-55 тіркелген, "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 11 шілдедегі N 78 (266) және 2007 жылғы 18 шілдедегі N 81 (269) жарияланған), IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының "III шақырылған Қарағанды Қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 мамырдағы XLIX сессиясының "Қарағанды қаласының аумағында құрылыс салу Ережесін бекіту туралы" N 14 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 423 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы  N 8-1-128 тіркелген, "Взгляд на события" газетінде 2011 жылғы 9 ақпандағы N 016 (768) жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
Қарағанды қаласының аумағында құрылыс салу Ережесінің 118 тармағы алынып тасталсын.
2. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы XLI сессиясының "III шақырылған Қарағанды Қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 мамырдағы XLIX сессиясының "Қарағанды қаласының аумағында құрылыс салу Ережесін бекіту туралы" N 14 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 423 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 8-1-128 тіркелген, "Взгляд на события" газетінде 2011 жылғы 9 ақпандағы N 016 (768) жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
1) шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында "Қалалық" сөзі "қалалық" сөзімен ауыстырылсын;
2) шешімнің орыс тіліндегі атауының мәтіні өзгермейді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, экология, көлік, байланыс, халыққа коммуналдық – тұрмыстық қызмет көрсету мәселесі бойынша тұрақты комиссияға (төрағасы - Полевой Николай Григорьевич) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель очередной
LI сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             Л. Айтмагамбетова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким района имени Казыбек би
города Караганды                           Ж. Искаков
12.07.2011 г.
Начальник управления
государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по району имени
Казыбек би города Караганды                Н. Аймаганбетов
18.07.2011 г.
Аким Октябрьского района
города Караганды                           С. Касимов
30.06.2011 г.
Начальник управления
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Октябрьскому району
города Караганды                           М. Тлеубергенов
20.07.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства города Караганды"       Т. Калмаханов
05.07.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление государственного
архитектурно-строительного контроля
Карагандинской области"                    Б. Айсанов
19.07.2011 г.
Начальник департамента
по чрезвычайным ситуациям
Карагандинской области                     Н. Кунанбаев
19.07.2011 г.
Начальник Нура-Сарысуйского
департамента экологии Комитета
регулирования и контроля                   А. Райымбеков
19.07.2011 г.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезекті LІ сессия төрайымы                 Л. Айтмағамбетова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Бексұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарағанды қаласы Қазыбек би
атындағы аудан әкімі                       Ж. Ысқақов
12.07.2011 ж.
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы
аудан бойынша мемлекеттік санитарлық –
эпидемиологиялық қадағалау басқармасының
бастығы                                    Н. Аймағанбетов
18.07.2011 ж.
Қарағанды қаласы Октябрь
ауданының әкімі                            С. Касимов
30.07.2011 ж.
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы
бойынша мемлекеттік санитарлық –
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                      М. Тлеубергенов
20.07.2011 ж.
"Қарағанды қаласының сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекеме бастығы                             Т. Қалмаханов
05.07.2011 ж.
"Қарағанды облысының мемлекеттік
сәулет – құрылысын бақылау басқармасы"
мемлекеттік мекеме бастығы                 Б. Айсанов
19.07.2011 ж.
Қарағанды облысының төтенше
жағдайлар бойынша департамент
бастығы                                    С. Құнанбаев
19.07.2011 ж.
Реттеу және бақылау комитетінің
Нұра – Сарысу экология департаментінің
бастығы                                    А. Райымбеков
19.07.2011 ж.