О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы"
Решение LV сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 5 октября 2011 года N 586. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 13 октября 2011 года N 8-1-140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), в которое внесены изменения решением XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-131, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 апреля 2011 года N 046(798)), решением XLVIII сессии Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2011 года N 497 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-133, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 мая 2011 года N 062(814)), решением LII сессии Карагандинского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 556 "О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-138, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 августа 2011 года N 100(852)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "31 149 218" заменить цифрами "31 324 242";
цифры "17 677 791" заменить цифрами "17 710 383";

"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LV сессиясының 2011 жылғы 5 қазандағы N 586 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қазанда N 8-1-140 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының XLVІІ сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 483 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-131 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 046 (798) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының XLVIII сессиясының 2011 жылғы 11 мамырдағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 497 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-133 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 25 мамырдағы N 062 (814) жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының LII сессиясының 2011 жылғы 10 тамыздағы "Қарағанды қаласының 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 556 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-138 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2011 жылғы 24 тамыздағы N 100 (852) жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
"31 149 218" саны "31 324 242" санымен ауыстырылсын;
"17 677 791" саны "17 710 383" санымен ауыстырылсын;

13603374
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4719768
Целевые трансферты на развитие
5385273
Бюджетные кредиты
3498333
Целевые текущие трансферты
4719768
в том числе:
На реализацию мероприятий в рамках Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
9360
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
97996
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
161785
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
277767
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
46800
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
35004
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1281
На пригородные и внутрирайонные перевозки
48963
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1292361
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2640443
На развитие культуры
30000
Целевые трансферты на развитие
5385273
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
221665
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1324337
На развитие системы водоснабжения
1287215
На развитие теплоэнергетической системы

13603374
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4719768
Нысаналы даму трансферттері
5385273
Бюджеттік кредиттер
3498333
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4719768
оның ішінде:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
9360
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
97996
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20485
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
161785
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
277767
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
46800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
35004
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1281
Қала маңындағы және аудан ішіндегі тасымалдар
48963
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1292361
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2640443
Мәдениетті дамытуға
30000
Нысаналы даму трансферттері
5385273
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және(немесе) сатып алуға
221665
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1324337
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1287215
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға