О внесении изменений и дополнений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2011 года N 30/361. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 19 апреля 2011 года N 8-2-138
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-128, опубликованное 7 января 2011 года N 1(7699), 14 января 2011 года N 2 (7700) газеты "Сарыарқа" и 7 января 2011 года N 1(245), 14 января 2011 года N 2 (246) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXIX сессии Жезказганского городского маслихата от 31 января 2011 года N 29/350 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-136, опубликованное 18 февраля 2011 года N 7(7705) газеты "Сарыарқа" и 18 февраля 2011 года N 7(251) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "4483524" заменить цифрами "4503545";
в абзаце пятом цифры "195823" заменить цифрами "215844";
в подпункте 2):
цифры "4819375" заменить цифрами "4839396";
в подпункте 3):
в абзаце первом и втором цифры "0" заменить цифрами "308000";
в подпункте 5):
цифры "-335851" заменить цифрами "-643851";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "335851" заменить на цифры "643851";
в абзаце втором цифры "0" заменить на цифры "308000";
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного и республиканского бюджетов в сумме 523844 тысяч тенге, в том числе:";
в абзаце четвертом цифры "5614" заменить цифрами "7012";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 30/361 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 сәуірде N 8-2-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-128 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (7699), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (7700) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (245), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (246) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы XXIX сессиясының N 29/350 "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (7705) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (251) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "4483524" деген сандар "4503545" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "195823" деген сандар "215844" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4819375" деген сандар "4839396" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
бірінші және екінші абзацтағы "0" деген сандар "308000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"- 335851" деген сандар "- 643851" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "335851" деген сандар "643851" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" деген сандар "308000" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
бірінші абзацы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 523844 мың теңге нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер қарастырылғанын ескеру қажет, оның ішінде:";
төртінші абзацтағы "5614" деген сандар "7012" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце пятом цифры "297" заменить цифрами "319";
абзацы девятый, десятый и двенадцатый исключить;
в последнем абзаце пункта 3 знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
"на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы 2250 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе: на создание центров занятости 12318 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 19980 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020, в том числе: в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов 74264 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья, в том числе: в рамках программы занятости 2020 308000 тысяч тенге.";
в пункте 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 4 к настоящему решению.";
в пункте 10:
цифры "13672" заменить цифрами "28672";
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Распопов Н.И.
Секретарь городского маслихата             Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Жезказгана"            Ставицкая В.А.

бесінші абзацтағы "297" деген сандар "319" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы, оныншы және он екінші абзацтар алынып тасталсын;
3 тармақтың соңғы абзацындағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
3 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 2250 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидияларды беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде: жұмыспен қамту орталықтарын құруға 12318 мың теңге; мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 19980 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға, оның ішінде: еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде 74264 мың теңге;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде: жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 308000 мың теңге.";
4 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.";
10 тармақта:
"13672" деген сандар "28672" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Распопов Н.И.
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ставицкая В.А.

59514
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30484
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29030
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
240129
2
Социальная помощь
219988
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
201973
002
Программа занятости
30986
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
8000
006
Жилищная помощь
950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38777
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1600
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24837
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56209
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20953
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12318
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18015
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18015
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20141
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

59514
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
30484
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29030
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2250
024
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
240129
2
Әлеуметтік көмек
219988
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
201973
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30986
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8000
006
Тұрғын үй көмегі
950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38777
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1600
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24837
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
56209
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20953
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12318
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18015
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18015
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20141
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20141
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Разработка ПСД на объект: "Наружные подводящие сети на строительство трех пятиэтажных 30-ти квартирных арендных жилых домов в квартале 74"
Разработка ПСД и экспертиза проекта на инженерные сети участков застройки ИЖС Западного жилого района
Экспертиза проекта: "Трассировка поливочного водопровода и строительство насосной станции для 7 и 8 микрорайона г. Жезказган"
Строительство инженерных сетей I этапа II очереди микрорайона 8
Строительство инженерных сетей к будущим жилым пятиэтажным домам квартала 74
Разработка ПСД на реконструкцию тепловых сетей квартала 74 города Жезказгана
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
"74 орамдағы 3 бес қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үй құрылысының сыртқы тартылған желісі" нысанына ЖСҚ әзірлемесі
Батыс тұрғын үй ауданындағы және тұрғын үй құрылысын салу үлескілерінің инженерлік жүйесіне арналған жобаның сараптамасы және ЖСҚ әзірлемесі
Жобаның сараптамасы: "Жезқазған қаласының 7 және 8 шағын аудандары үшін суару су құбырын 8 шағын аудандағы II кезектегі инженерлік жүйесінің құрылысы
74 орамда болашақта салынатын бес қабатты тұрғын үйлердің инженерлік жүйесінің құрылысы
Жезқазған қаласындағы 74 орамның жылу жүйесін қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны
1
Ауыл шаруашылығы

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Строительство скотомогильника в с. Талап

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Талап ауылындағы мал қорымы құрылысы