О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2011 года N 33/401. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-2-144. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-128, опубликованное 7 января 2011 года N 1 (7699), 14 января 2011 года N 2 (7700) газеты "Сарыарқа" и 7 января 2011 года N 1 (245), 14 января 2011 года N 2 (246) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXIX сессии Жезказганского городского маслихата от 31 января 2011 года N 29/350 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-136, опубликованное 18 февраля 2011 года N 7 (7705) газеты "Сарыарқа" и 18 февраля 2011 года N 7 (251) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнениями решением XXX сессии Жезказганского городского маслихата от 7 апреля 2011 года N 30/361 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-138, опубликованное 22 апреля 2011 года N 16 (7714), 29 апреля 2011 года N 17 (7715) газеты "Сарыарқа" и 22 апреля 2011 года N 16 (260) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 15 июня 2011 года N 31/378 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-142, опубликованное 1 июля 2011 года N 26 (7724) газеты "Сарыарқа" и 1 июля 2011 года N 26 (270) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XXXII сессии Жезказганского городского маслихата от 18 августа 2011 года N 32/396 "О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-143, опубликованное 9 сентября 2011 года N 36 (7734) газеты "Сарыарқа" и 9 сентября 2011 года N 36 (280) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения и дополнение:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 33/401 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-2-144 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-128 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (7699), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (7700) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (245), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (246) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы XXIX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29/350 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (7705) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (251) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі XXX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 30/361 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-138 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (7714), 2011 жылдың 29 сәуірдегі N 17 (7715) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (260) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 маусымдағы XXXI сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 31/378 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-142 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (7724) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (270) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы XXXII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 32/396 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 9 қыркүйектегі N 36 (7734) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 9 қыркүйектегі N 36 (280) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "4508262" заменить цифрами "4792819";
в абзаце втором цифры "4269037" заменить цифрами "4245447";
в абзаце третьем цифры "7794" заменить цифрами "8231";
в абзаце четвертом цифры "10870" заменить цифрами "14814";
в абзаце пятом цифры "220561" заменить цифрами "524327";
в подпункте 2):
цифры "4844113" заменить цифрами "5128670";
2) в пункте 3:
в абзаце четвертом цифры "7012" заменить цифрами "6670";
в абзаце пятом цифры "319" заменить цифрами "426";
в абзаце шестом цифры "8194" заменить цифрами "8192";
в абзаце седьмом цифры "5541" заменить цифрами "5409";
в абзаце восьмом цифры "29030" заменить цифрами "19284";
в абзаце девятом цифры "17625" заменить цифрами "23501";
в абзаце шестнадцатом знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе: в рамках Программы занятости 2020 308005 тысяч тенге.";
3) в пункте 10:
цифры "32672" заменить цифрами "18373";
4) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Балкибаев Т.А.
Секретарь городского маслихата
Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
Ставицкая Виктория
планирования города Жезказгана"
Александровна
Приложение 1
к решению XXXIII сессии
Жезказганского городского маслихата
от 11 ноября 2011 года N 33/401
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 28/329
Бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "4508262" деген сандар "4792819" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4269037" деген сандар "4245447" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "7794" деген сандар "8231" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "10870" деген сандар "14814" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "220561" деген сандар "524327" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4844113" деген сандар "5128670" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
төртінші абзацтағы "7012" деген сандар "6670" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "319" деген сандар "426" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "8194" деген сандар "8192" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "5541" деген сандар "5409" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "29030" деген сандар "19284" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "17625" деген сандар "23501" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу, оның ішінде: Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 308005 мың теңге.";
3) 10 тармақта:
"32672" деген сандар "18373" деген сандармен ауыстырылсын;
4) аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Балқыбаев Т.А.
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
Ставицкая Виктория
және жоспарлау бөлімі"
Александровна
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Жезқазған қалалық мәслихатының
2011 жылғы 11 қарашадағы
XXXIII сессиясының N 33/401 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық
мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының N 28/329 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер