О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 9 июня 2011 года N 39/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 24 июня 2011 года N 8-3-120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-112, опубликовано в газете "Второе счастье" от 17 января 2011 года N 1, внесены изменения и дополнения решением 37 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 37/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" регистрационный номер 8-3-116, опубликовано в газете "Второе счастье" от 12 апреля 2011 года N 4), следующие изменения:
в пункте 7:
цифры "79 715" заменить цифрами "22 481".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
________________ Б. Кунакаева

Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы N 39/5 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 маусымда N 8-3-120 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-112 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы 37 сессиясының N 37/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-116, 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
7-тармақта:
"79 715" сандары "22 481" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ Б. Қонақаева