О базовых ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 июля 2011 года N 40/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 2 сентября 2011 года N 8-3-123. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2018 года № 28/6
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2018 № 28/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги):
1 категория - надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа. Ставка увеличивается в 10 раз;
2 категория - автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения. Ставка увеличивается в 9 раз;
3 категория - автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах. Ставка увеличивается в 8 раз.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Темиртау Т. Мухамеджанова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ф. Валеев
Секретарь маслихата
А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник налогового управления
по городу Темиртау
_____________ К.И. Токубаев
22 июля 2011 года

Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі N 40/17 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қыркүйекте N 8-3-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 20.08.2018 № 28/6 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексі негізінде, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары көбейтілсін:
1 санат - жабық түрдегі жер үсті автотұрақтары, ашық түрдегі автотұрақтар. Ставка 10 есе ұлғайтылады;
2 санат - басқа мақсаттағы ғимараттарға қосылып салынған автотұрақтар, басқа мақсаттағы ғимараттарға жапсарлас салынған автотұрақтар. Ставка 9 есе ұлғайтылады;
3 санат - ғимараттар астында жер асты шығыңқы ірге немесе жер үстіндегі, төменгі қабаттарында, жертөлелерде орналасқан автотұрақтар. Ставка 8 есе ұлғайтылады.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Т. Мухамеджановке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ф. Валеев
Мәслихат хатшысы
А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласы бойынша салық
басқармасының бастығы
___________ Қ.І. Тоқубаев
22 шілде 2011 жылы